Warecki LIPDUB zaDziałał Lokalnie

Warecki LIPDUB zaDziałał Lokalnie

Dwa dni temu rozpoczynamy cykl prezentacji projektów „Działaj Lokalnie” zrealizowanych w ostatniej edycji konkursu, których celem jest z jednej strony pokazanie przykładów działań jakie można zrealizować w ramach Programu (kolejny konkurs ogłoszony zostanie 1 kwietnia) a z drugiej pokazanie na co wydawane są pieniądze pozyskane przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. z 1% podatku. Na „pierwszy ogień” poszło działanie, które może być dobrym przykładem dla aktywnych rowerzystów z Warki – projekt „Rowerem przez Gminę Chynów” zrealizowany przez Stowarzyszenie PROMOTOR – KLIKNIJ TU!

Dziś działanie, które tym razem może być dobrym przykładem dla innych okolicznych społeczności – warecki LIPDUB. Realizatorem projektu była nieformalna Grupa „PERSPEKTYWA” na czele z Marcinem Wojciechowskim. Wsparcie jakie otrzymali w ramach „Działaj Lokalnie” to 1000 zł, użyczenie sprzętu niezbędnego do realizacji klipu oraz wsparcie merytoryczne i logistyczne.

Projekt zakładał nagranie na ulicach Warki Lipdub’a – teledysku nagrywanego bez cięcia i montażu scen. Kilkutygodniowe przygotowania i centrum Warki stało się planem filmowym. W realizacji wzięło udział ok. 400 osób! Warecki LIPDUB dziś ma niemalże 9 tys. odsłon.
Zobacz kilka zdjęć, prezentację i film z nagrywania LIPDUBu oraz końcowy rezultat.
Ty również zaDziałaj swoim 1%! Jeżeli wspierasz lokalną aktywność i chcesz aby twój 1% pozostał w powiecie zapamiętaj nasz  KRS: 0000 16 03 18Nowa zakladka z 1 procentem - bez ramki zm
Udostępnij:
← Ognisko przed "Dworkiem"! Nasze spotkania ze Świętym... →

Dodaj komentarz