Wesołych Świąt!

Wiadomości 23 grudnia 2014
Wesołych Świąt!
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w całym roku. Śnieg, choinka, melodia kolęd tworzą unikalną atmosferę potęgującą w Nas jedność i zgodę, które z kolei w tym wyjątkowym czasie królują w Naszych sercach. Dobra nowina płynąca ze stajenki w Betlejem podbudowuje pokłady Naszego ciepła i serdeczności. Natomiast Trzej Mędrcy po raz kolejny utwierdzają Nas w celowości obdarowywania bliskich osób.

Mieszkańcy Warki, Drodzy Czytelnicy!

Życzymy Państwu, aby te bożonarodzeniowe chwile upłynęły Wam w esencji takich uczuć jak jedność, zrozumienie i rodzinna bliskość. Niech radosna nowina płynąca do Waszych domów aż z Betlejem przegoni znad wigilijnego stołu wszelkie troski i swady, a melodia kolęd pozwoli Wam trwać w niepowtarzalnym świątecznym nastoju aż do końca roku.

Wiemy, że dla wielu osób Boże Narodzenie nie będzie czasem natężonego ciepła i obfitej radości. Są wśród Nas ludzie, których życiowe problemy okażą się silniejsze od radości napływającej z Betlejem. Bądźmy w tym świątecznym czasie myślą z osobami, dla których Boże Narodzenie nasili poczucie samotności i życiowych problemów.
Przypominając postać biblijnego Heroda, który w teraźniejszości dosadnie uosabia wszelkie troski i kłopoty, życzymy Wam – nawiązując do słów poety – rychłego cudu i wyczekiwanej życiowej odmiany:

Im potężniejsza jest Heroda władza,
  tym większa pewność, że cud się wydarzy.
W tej zależności, trwałej niewzruszenie,
  ma swój mechanizm Boże Narodzenie.

choinka 1.2

 

Najlepsze życzenia Świąteczne przesyła:

Redakcja Warka24

Udostępnij:
← Legion najlepszy w Memoriale Mikołajkowy Turniej Sekcji Piłki Nożnej CeSiR →

Dodaj komentarz