1% na edukację muzyczną dzieci i młodzieży w „Moderato”

1% na edukację muzyczną dzieci i młodzieży w „Moderato”

Orkiestra Moderato to wspólne dobro mieszkańców całej gminy Warka. Z roku na rok rozwija się niezwykle dynamicznie. Rośnie liczba dzieci i młodzieży uczącej się w niej grać na różnorodnych instrumentach. Wzrasta liczba koncertów zarówno na terenie powiatu grójeckiego jak i całej Polski. Orkiestra zdobywa muzyczne wyróżnienia i nagrody, uczy się musztry paradnej z nadzieją, że kiedyś wystąpi na… Paradzie Pułaskiego w USA. Zapoznaj się z niezwykłą aktywnością „Moderato” w roku 2014 – kliknij tu.

Najważniejsze jednak, że orkiestra dzięki młodej strukturze i profesjonalnym instruktorom jest orkiestrą perspektywiczną. Jest swego rodzaju szkołą muzyczną dla dzieci i młodzieży chcących się rozwijać i edukować muzycznie.

Każdy, przekazując 1% podatku może pomóc w tej edukacji.

Wystarczy w zeznaniu PIT wpisać nr KRS 0000160318 i dopisek „MODERATO”

Pozyskiwanie 1% podatku na rzecz edukacji muzycznej dzieci i młodzieży z gminy Warka jest możliwe dzięki porozumieniu z organizacją pozarządową posiadającą status OPP (Stowarzyszeniem W.A.R.K.A.).

W poprzednich 2 latach udało się pozyskać 99 wpłat o łącznej wartości 3.298,50 zł. Środki te zostały przeznaczone na edukację muzyczną dzieci i młodzieży w orkiestrze „Moderato”.

Udostępnij:
← 6 "Święto Jabłka" w Nowej Wsi Uczniowie, wywiad a do tego SKO →

Dodaj komentarz