Wypłynęli w rejs z babciami i dziadkami…

Wypłynęli w rejs z babciami i dziadkami…

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w dniach 15-19 stycznia gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Pociechy z Żabek, Pingwinków, Piesków, Kotków oraz Foczek pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Galeria zdjęć dostępna na stronie przedszkola – kliknij tu.

Artykuł i zdjęcie pochodzi ze strony www.przedszkole.warka.pl

Udostępnij:
← Prościutto, Hanyny i Żyleta... na podium Turnieju Piłki Nożnej Kickboxing w CeSiRze... →

Dodaj komentarz