Budzące emocje „Ziarno prawdy” w kinie w Warce

Budzące emocje „Ziarno prawdy” w kinie w Warce

Nie trzeba nikogo przekonywać, że film w którym główną rolę gra Robert Więckiewicz warto obejrzeć. Prawie 200 tys. osób tak też zrobiło mimo iż od premiery „Ziarna prawdy” – najnowszego filmu Borysa Lankosza (reżysera nagrodzonego wieloma nagrodami w kraju i zagranicą „Rewersu”) minęły zaledwie 2 tygodnie.

22 lutego o godz. 16:15 w sali OSP odbędzie się pokaz na dużym ekranie filmu „Ziarno prawdy” w ramach „Kina Orange”. 

Jest wiosna 2013 roku. Prokurator Teodor Szacki (Robert Więckiewicz) nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza. Tu zaczyna „nowe wspaniałe życie”, ale dość szybko spotyka go rozczarowanie. W obcej i nieprzyjaznej rzeczywistości rozgoryczony Szacki prowadzi śledztwo w sprawie dziwacznego morderstwa, którego ofiarą jest sandomierska działaczka społeczna, kobieta szanowana i ceniona, o nieskazitelnej reputacji. W trakcie dochodzenia Szacki napotyka na kolejne przeszkody i ścianę milczenia. Jednocześnie całej sprawie towarzyszy gorączka medialna. Nie bez znaczenia są tu bolesne relacje polsko-żydowskie oraz historia, która wydarzyła się przeszło sześćdziesiąt lat wcześniej. Wśród zagadek i kłamstw Teodor Szacki będzie próbował odnaleźć ziarno prawdy.

Bilety w cenie 13zł (dodatkowa promocja dla abonentów sieci Orange 2 w cenie 1) można kupić na stronie kina Orange (kliknij tu). Rezerwacji można dokonać telefonicznie +22 357 78 00 lub mailowo rezerwacje@kinoorange.pl.

Thriller/ 15+, cena biletu: 13 zł, czas trwania: 110 minut.

Ziarno Prawdy zm

Kino Orange 22 lutego w Warce:

  • 10:00 – Baranek Shaun
  • 11:45 – Hiszpanka
  • 14:15 – Carte Blanche
  • 16:15 – Ziarno Prawdy
  • 18:30 – Ida
  • 20:15 – Pięćdziesiąt twarzy Greya

Więcej o filmach w Warce – kliknij tu.

Na filmową niedzielę w Warce zaprasza “Kino Orange” oraz “Dworek na Długiej”. Partnerem pokazów jest OSP Warka.

Udostępnij:
← Dyskutowali o aktywizacji seniorów To będzie Perła Mazowsza... →

Dodaj komentarz