Więcej
    Strona głównaInstytucjeCeSiRZycięstwo Trzecioligowców Pułaskiego

Zycięstwo Trzecioligowców Pułaskiego

W sobotę 24.11 swoje pierwsze zwycięstwo zanotowali trzecioligowi koszykarze KS PUŁASKI WARKA, pokonując na własnym parkiecie PRZYSZŁOŚĆ Zielonkę 69:62.

Choć w pierwszej kwarcie to zawodnicy Zielonki przeważali na boisku, druga kwarta należała już do naszych zawodników. W pierwszych minutach kwarty po celnych rzutach Jachimowicza i Węcłasia zespół Warki zremisował i szybko przeszedł do ofensywy, zwiększając z minuty na minutę swoje prowadzenie. Druga kwarta dała dziesięciopunktową przewagę gospodarzom. Po przerwie zespół Pułaskiego dalej błyszczał na parkiecie. Wyróżniającymi się zawodnikami niewątpliwie byli skrzydłowy Jarosław Jachimowicz i rozgrywający Krzysztof Paliński. Dużym wsparciem w meczu w drużynie gospodarzy był również Paweł Piros, na co dzień grający w szeregach drugoligowców, a najlepiej punktujący w spotkaniu z Zielonką (21pkt.)

Choć drużyna gości nieznacznie zmniejszyła różnice punktów, nie zmieniła przebiegu meczu. Po dobrej grze wygrywa PUŁASKI WARKA 69:62.

Po siódmej kolejce zespół zajmuje 12 miejsce z sumą 8 punktów w rozgrywkach Województwa Mazowieckiego Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki. Kolejne spotkanie Pułaski rozegra w Piasecznie z lokalną drużyna. Na mecz trzecioligowców w Warce zapraszamy w środę 5 grudnia o godz. 17:00

Tymczasem najbliższe spotkanie z koszykówka w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce już 1 grudnia o godz. 18:00. Mecz II LIGI PZKOSZ rozegrają: KS PUŁASKI WARKA i PWiK PIASECZNO.

III LIGA – 24.11.2012 CeSiR Warka

KS PUŁASKI WARKA – PRZYSZŁOŚĆ ZIELONKA (69:62)

PUŁASKI WARKA: Piros 21, Gawroński 16, Jachimowicz 9, Węcłaś 6, Paliński 6, Golański 5, Durka 4, Kamiński 2, Regulski, Dobosz, Chojecki

Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!