Zielony Koncert w Przedszkolu

Zielony Koncert w Przedszkolu

19 marca 2015r w Samorządowym Przedszkolu nr 1 „Bajkowy Statek” odbył się Koncert Wiosenny. Całe Grono Pedagogiczne i wszystkie przedszkolaki przybyli na tę uroczystość z „zielonym biletem wstępu”, czyli zielonym elementem ubrania. Prowadząca uroczystość Pani Sylwia Łepecka zaprosiła na spotkanie ze światem przyrody, gdzie wszyscy mieli okazję wykazać się dużą znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywali zagadki i wykonywali wiosenne zadania. A dzieci z grupy I, II i III przygotowały wiosenne koncertowanie, witając wiosnę śpiewająco.

GRUPA I zaprezentowała piosenki Maszeruje wiosna i Rosną sobie kwiatki na łące.
GRUPA II wykonała piosenki Kiedy wiosna przyjdzie do nas i Bal na łące.
GRUPA III zaśpiewała piosenki Uciekaj zimo i Dili dili, kle, kle, kle.

Nie zabrakło także Pani Wiosny, w rolę której wcieliła się Lenka Piotrowska z gr I. Zachwycając swoim uśmiechem dumnie spacerowała po przedszkolu rozdając wszystkim kolorowe tulipany. Głośnym śpiewem i wspólną zabawą pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy upragnioną wiosnę.
Na zakończenie Pani Dyrektor przekazała wszystkim dzieciom wiosenne kosze obfitości, podziękowała za przygotowanie uroczystości i zaprosiła na wiosenny korowód z Marzanną, który odbył się 20 marca 2015r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie Przedszkola – kliknij tutaj.

Sylwia Łepecka

Udostępnij:
← Wyjątkowe miejsce, niezwykła publiczność - wspaniały Koncert Wiosenny Piłkarze z Orońska przyjadą do Warki →

Dodaj komentarz