Wygraj „Splendor” dla siebie!

Wygraj „Splendor” dla siebie!

„Splendor” to gra, która w ubiegłym roku z wielkim hukiem wbiła się na szczyt rankingów gier planszowych, powodując w nich niemałe zamieszanie. W jaki sposób ta prosta, a zarazem wymagająca gra stała się takim przebojem i została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres 2014 oraz została zwycięzcą w kategoriach Gra Roku oraz Gra Rodzinna nagrody Golden Geek 2014 ? Możecie się przekonać już niedługo…

W tym roku, polski wydawca gry – REBEL, organizuje mistrzostwa Polski w Splendor, które odbędą się 21 listopada 2015 w Gdańsku, w trakcie jesiennej edycji Festiwalu GRAMY.  W związku z tym, REBEL we współpracy z dziesiątkami klubów planszówkowych z całej Polski organizuje eliminacje. Mamy przyjemność ogłosić, że dzięki Wareckiemu Klubowi Gier Planszowych i Fantastyki, takie eliminacje odbędą się również w Warce, już 11 kwietnia (sobota) o godz. 10:00 w Dworku na Długiej. Zapraszamy wszystkich, również niezaznajomionych z grą – przed turniejem eliminacyjnym będzie możliwość zapoznania się z zasadami gry i rozegrania kilku próbnych partii. Do wygrania atrakcyjne nagrody – dla pierwszych trzech miejsc wydawca ufundował gry planszowe, a zwycięzca otrzyma dodatkowo szansę na wzięcie udziału w mistrzostwach Polski.

Zapisy na turniej eliminacyjny – osobiście w Dworku na Długiej, pod numerem telefonu +48 667 22 70, lub mailowo: dworek@dworek.warka.pl.

box1_wwwgfx1_www gfx12_www

Udostępnij:
← Kiermasz świątecznego nastroju Z perspektywy Wikinga →

Dodaj komentarz