Jest przyszłość w narodzie :) chapeau bas przed młodzieżą!

Jest przyszłość w narodzie :) chapeau bas przed młodzieżą!

Młodzież z czterech gmin powiatu grójeckiego – Warki, Grójca, Jasieńca i Chynowa, nie próżnuje. Są już prawie na półmetku realizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. projektu „Społeczne Kreatyfki – szkoła reklamy słusznych idei”. Odwaga, spostrzegawczość, niebanalność – to widać w ich pomysłach i podejściu do wielu, czasem trudnych tematów. Więcej na razie zdradzić nie możemy, ale już niedługo wszyscy będziemy mogli zobaczyć efekty ich wspaniałej pracy!

A jak to widzą trenerzy zespołów młodzieży w Warce, Grójcu, Chynowie i Jasieńcu?

„Jest przyszłość w narodzie 🙂 chapeau bas przed młodzieżą. 

Jak mawiała klasyczka „z pewną dozą nieśmiałości” przystępowałyśmy, jako trenerki do realizacji projektu. Jak młodzież 14-19 letnia poradzi sobie z poszukiwaniem istoty problemu, wyznaczaniem celu, zagłębianiem się w meandry umysłów grupy docelowej. Jak tak młodzi ludzie przejdą przez strategiczny proces generowania barier, jakie mogą przeszkodzić w realizacji celów? Jak poradzą sobie z przezwyciężaniem tych barier.

Okazało się, że młodzież podchodzi do tematu tworzenia strategii kampanii społecznej z dużą lekkością ale jednocześnie z dużym zaangażowaniem. W większości nie myślą, że to trudne, czy niemożliwe – po prostu wchodzą z ochotą w poszczególne zadania i praca wre, ku naszej ogromnej radości.

Drodzy stratedzy! Rośnie nam narybek w powiecie grójeckim. Niektórzy z uczestników już planują karierę w branży komunikacyjnej.

Tymczasem trzymamy kciuki za dalsze prace. Aktualnie młodzież sonduje i bada przedstawicieli grupy docelowej swoich przyszłych kampanii. Czekamy na efekty.”

Dorota Krasnodębska-Wnorowska, (http://www.kreatyfki.pl/jest-przyszlosc-w-narodzie-chapeau-bas-przed-mlodzieza)

Chcesz wesprzeć działania Stowarzyszenia W.A.R.K.A.? Przekaż 1% podatku – KRS 0000160318 (dlaczego warto? – kliknij tutaj)

Udostępnij:
← Biblioteka zdetronizowała Bończę, reszta bardzo blisko Rozmowa z trenerem KS Warka →

Dodaj komentarz