Ostatni dzień głosowania – wszystko w rękach internautów

Ostatni dzień głosowania – wszystko w rękach internautów

Do zakończenia głosowania w konkursie „OPOWIEDZ” pozostał 1 dzień – głosować można do północy w poniedziałek 6 kwietnia.

Do tej pory swój głos oddało 465 osób i gdyby to właśnie te wyniki decydowały to pierwsze miejsce zdobyłby film Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu, drugie – Inicjatywy Na Rzecz Pięknego Końca Świata – Bończa, trzecie – Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej „ANIMATOR”, czwarte – Klubu Sportowego Start Pułaski Warka i piąte – Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Marciniaka w Warce i Rady Rodziców.

Różnice punktowe są na tyle niewielkie, że wszystko może jeszcze rozstrzygnąć głosowanie w ostatnim dniu, do czego wszystkich gorąco zachęcamy. Przypominamy jednak, że jedna osoba może zagłosować tylko raz w czasie trwania całego konkursu, należy podać swój adres e-mail (weryfikacja adresów wskaże ostatecznych zwycięzców po zamknięciu głosowania) a zagłosować trzeba na 3 różne filmy przyznając im odpowiednio miejsca 1 (3 punkty), 2 (2 punkty) i 3 (1 punkt).

Zagłosować można poprzez formularz zamieszczony na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl (3 artykuł pt. Wybierz swoich faworytów w OPOWIEDZ…).

Więcej o konkursie i filmach – kliknij tutaj.

Zapraszamy do zabawy i głosowania na „Opowiadacza Działacza 2015″…

Udostępnij:
← Sprawdź swoją formę podczas II GP Warki KS Warka stracił pozycję lidera →

Dodaj komentarz