Biblioteka i Bończa zwycięzcami OPOWIEDZ…

Biblioteka i Bończa zwycięzcami OPOWIEDZ…

Konkurs OPOWIEDZ został rozstrzygnięty! Przypominamy, że był to konkurs skierowany do 17 realizatorów projektów w ramach Działaj Lokalnie – edycja 2014. Zadaniem było przedstawienie zmiany jakiej udało się dokonać w lokalnej społeczności dzięki projektowi. Do konkursu zgłosiło się 5 (spośród 17) grup, które podjęły wyzwanie i zdecydowały się na przygotowanie filmu – bez wątpienia oni wszyscy są już zwycięzcami spośród wszystkich Grantobiorców zeszłorocznej edycji Działaj Lokalnie i wszystkim im należą się gromkie brawa i nagrody (dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są one przewidziane!). Prace w konkursie oceniane były dwutorowo – po pierwsze przez Internautów, a po drugie przez Komisję. Podajemy wyniki.

Internauci wybrali!

Głosowanie internetowe trwało od 23 marca do 6 kwietnia. Oddano w nim 470 ważnych głosów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos – spośród nadesłanych zgłoszeń za pomocą głosowania rozlosujemy 10 nagród niespodzianek – z wygranymi skontaktujemy się za pomocą podanego przy głosowaniu adresu e-mailowego.

Zwycięzcą głosowania internetowego okazała się praca:„Z Biblioteką – przejdę przez życie z pasją!” Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu, autorstwa Magdalena Sepczyńskiej.

Poniżej przedstawiamy prace i zdobyte punktacje:

  1. Z Biblioteką – przejdę przez życie z pasją! – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu (autor Magdalena Sepczyńska – 744 punktów,
  2. W Bończy świat się nie kończy – Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata (autor: Małgorzata Dąbrowska) – 578 głosów,
  3. Co nasi przodkowie jadali, kiedy byli mali… – Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej „ANIMATOR” (autor: Kinga Nowakowska) – 512 głosów,
  4. Sprawdź Swoją Formę Klub Sportowego – KS Start Pułaski Warka (autor: Marcin Banach) – 508 głosów,
  5. Podróż muzyczno-taneczna na przestrzeni lat – Publiczne Gimnazjum Imienia Stanisława Marciniaka w Warce – Rada Rodziców (autorzy: Zofia Przybylska, Patrycja Olędzka, Anna Ambroży) – 478 głosów.

Komisja wybrała i przyznała nominacje do ogólnopolskiego konkursu…

Jednocześnie prace oceniała 14 osobowa Komisja składająca się z przedstawicieli mediów, agencji reklamowych, specjalistów ds. promocji, realizatorów filmów, Partnerów i Organizatorów Działaj Lokalnie. Decyzją Komisji niekwestionowanym zwycięzcą (z dużą przewagą głosów) okazała się praca „W Bończy świat się nie kończy” Inicjatywy na rzecz Pięknego Końca Świata – Bończa. Pozostałe prace otrzymały bardzo zbliżona liczbę punktów.

Dla zwycięzców pierwszych miejsc – głosowania internetowego i Komisji czekają nagrody. Dla wszystkich uczestników Konkursu przewidziano również upominki.

Biorąc pod uwagę kategorie w jakich zostały zgłoszone prace oraz wyniki pracy Komisji – do konkursu ogólnopolskiego Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce zakwalifikowane zostały następujące filmy w każdej z kategorii konkursowych:

– W Bończy świat się nie kończy – kategoria: MIEJSCE

– Co nasi przodkowie jadali, kiedy byli mali … – kategoria: MOTYW

– Sprawdź Swoją Formę – kategoria: CZŁOWIEK

Wyróżnienie wszystkich grup, które wzięły udział w Konkursie OPOWIEDZ nastąpi podczas Gali Inauguracyjnej Lokalnego Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2015, która odbędzie się w połowie maja.

Udostępnij:
← Awans KS Warka bez wychodzenia z domu „Na dobre i na złe” w Muzeum →

Dodaj komentarz