Sportowa majówka

Sportowa majówka

Jak co roku, Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało kilka propozycji na aktywny wypoczynek w czasie pierwszego dnia majowego weekendu, dla tych młodszych i trochę starszych mieszkańców Warki.

W najbliższy piątek o godzinie 10:00 rozpocznie się TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ dla najmłodszych. (roczniki 2005 i młodsi) Do udziału dziecka w turnieju niezbędna jest zgoda rodzica. Wzór oświadczenia można uzyskać na treningu piłki nożnej sekcji CeSiR lub w dniu turnieju u organizatora.

O godzinie 12:00 startują pokazowe zajęcia i warsztaty BOKWA. Na wspólny trening zaprasza Jola Gawrońska wraz ze swoją energiczną grupą.

Godzinę później rozgrywany będzie turniej STREETBALL. O godz. 13:00 rozpocznie młodzież, a o godz. 14:00 wystartuje turniej w kat. OPEN. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdują się w linku: http://www.cesir.warka.pl/?p=10100 Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek w danej kategorii wiekowej.

Wszystkie turnieje i zajęcia odbędą się na wareckim Orliku, ul. Polna 17. W razie niekorzystnej pogody organizator może przenieść imprezę do hali sportowej CeSiR.

Udostępnij:
← Dzień polskiej flagi. Wywieś ją! Warecka "Dwójka" Małym Mistrzem Sportu 2015 →

Dodaj komentarz