Strona głównaOrganizacjeKS WarkaLegion przemaszerował przez Warkę

Legion przemaszerował przez Warkę

Niestety drużyna KS Warka uległa na swoim boisku drużynie Legion Głowaczów 1:2. Wszystko zapowiadało się dobrze gdy prowadzenie dla gospodarzy w 36 minucie zdobył Bartek Jałocha. Niestety końcówka meczu należała do przyjezdnych, którzy zdobyli dwie bramki w 76 i 86 minucie.

Mimo porażki, na 7 kolejek przed końcem sezonu drużyna KS Warka utrzymała pozycję wicelidera mając taką samą liczbę punktów jak liderujący LKS Promna. Wszystko to za sprawą rywali, którzy w tej kolejce również przegrali swoje spotkania: LKS Promna uległa 0:1 Powiślance Lipsko a Plon Garbatka-Letnisko uległ walkowerem 0:3 KS Potworów.