Amatorzy biegania… POMÓŻCIE!

Amatorzy biegania… POMÓŻCIE!

W Warce coraz więcej osób biega. Systematycznie KS START PUŁASKI WARKA i inne organizacje i instytucje organizują różnorodne imprezy biegowe, czasem dla bardziej zaawansowanych biegaczy a czasem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Jednak żeby jeszcze bardziej zachęcić mieszkańców Warki do aktywności fizycznej potrzebne jest ogólnodostępne zaplecze sportowe. Jest zewnętrzna siłownia, która stale cieszy się dużym powodzeniem. Brakuje jednak miejsca do biegania, nawet w ramach szkolnych lekcji wychowania fizycznego.

Dlatego w najbliższy piątek 15 maja od godziny 17:00 członkowie i sympatycy KS START PUŁASKI WARKA podejmą wyzwanie doprowadzenia bieżni na wareckim stadionie do stanu użyteczności.

Aktualnie można tam łatwo skręcić kostkę czy kolano, a o rozgrywaniu zawodów nie ma nawet mowy. Społecznicy nie ukrywają, że przydałaby się pomoc, dzięki której szybciej uporają się z pracą… Dlatego też ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH dla których bieganie ma sens, którzy czują, że warto rozwijać ten rodzaj aktywności wśród całych pokoleń do wspólnego wysiłku społecznego.

Udostępnij:
← Polska biega 2015 w Warce! Andrzej Duda wygrywa w Warce →

Dodaj komentarz