Spotkanie z Jerzym Kostowskim

Spotkanie z Jerzym Kostowskim

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zaprasza na spotkanie z autorem książki „PRZYWILEJ WYBORU” JERZYM KOSTOWSKIM.

26 maja 2015 r. /WTOREK/ – godz. 10:00
Hotel CeSiR – Wstęp wolny !

 

Jerzy Kostowski – ekspert i mówca inspirująco-motywacyjny
Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Przez 30 lat kariery zawodowej pracował w swoim zawodzie

Należy do Pokolenia 50+. Z wykształcenia mgr. inż. chemikiem

Od maja 2007 r. rozpoczął własną działalność gospodarczą. Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie chemiczne na początku sprzedawał i montował domowe systemy filtracji wody pitnej.

Później zajął się zupełnie nowymi zagadnieniami, a mianowicie dotyczącymi psychologii stosowanej, a zwłaszcza tematyki przywództwa. Zaczęło się od poznawania różnorodnych umiejętności ludzkich. Z tego powodu uznawany jest za wybitnego wyznawcę i piewcę „teorii 5 talentów”, opracowanej przez M. Buckinghama i D.O. Cliftona.

Pięcioma dominującymi talentami są: Ukierunkowanie (Focus),Indywidualizacja (Indyvidualization), Pryncypialność (Belief),
Odpowiedzialność (Resposibility) i Rozwaga (Deliberative). Te wrodzone talenty predestynują na świetnego partnera biznesowego.

Bardzo dużo skorzystał z nauk Franka Farrellego, podczas sesji na „gorącym krześle”. Uświadomił sobie, że jest  bardzo silną osobowością o radosnym usposobieniu. Zainteresowania psychologiczne spowodowały, że po wielu miesiącach przezwyciężył  wreszcie własne poczucie niskiej wartości.

Teraz dzieli się z tą wiedzą i innymi.

Udostępnij:
← Polska biega 2015 w Warce! Kino Grójec: J.Lo i "Chłopak z sąsiedztwa" →

Dodaj komentarz