Wieczór z Anną Jurksztowicz i Krzesimirem Dębskim

Wieczór z Anną Jurksztowicz i Krzesimirem Dębskim

IV Wieczór z Kulturą -„…To była prawdziwa uczta dla ciała i ducha…” tak o sobotnim „Wieczorze z Kulturą” w Pałacu Pułaskich, mówili przybyli goście. Tym razem na muzealnej scenie zaprezentował się duet artystyczny Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski, w towarzystwie kontrabasisty Adama Skrzypka (dyrektor Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu). W scenerii muzealnej biblioteki usłyszeliśmy pięknie wyśpiewane wiersze Wisławy Szymborskiej czy Ernesta Bryla, do których muzykę napisał Krzesimir Dębski. W programie koncertu nie zabrakło również wielu utworów ze znanych i lubianych filmów oraz seriali, m.in. „W pustyni i w puszczy”, „Ranczo”, „Na dobre i na złe”, „Ogniem i mieczem”, „Czułość i kłamstwa”.
Dziękujemy Artystom za wspaniały koncert i miłą atmosferę, a publiczności za przybycie oraz czynny udział w IV „Wieczorze z Kultura”.
Specjalne podziękowania dla Partnerów koncertu:
– Angeliki i Jarosława Nowocielów, Warszawska Wytwórnia Wódek KONESER, Grzegorzewice
-Zajadu na Winiarach

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Kultura”, które odbędzie się 20 czerwca. Z okazji rozpoczęcia lata w winiarskim parku wystąpi orkiestra Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza.

 

Info. Muzeum

IMG_5746

IMG_5763

Udostępnij:
← Aktywne kobiety z Nowej Wsi Kino Grójec: Drugi Hotel Marigold →

Dodaj komentarz