Kino Grójec: Po raz 2 nadciąga MAD MAX!

Kino, Kultura 17 czerwca 2015
Kino Grójec: Po raz 2 nadciąga MAD MAX!

W najbliższy weekend 19-21 czerwca w grójeckim kinie rządzi kino science fiction. Wszystko za sprawą Konwentu WARCON 2. W piątek o godz. 18:30 oraz w niedzielę o godz. 17:00 wyświetlony zostanie w systemie 3D „MAD MAX: Na drodze gniewu”.

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

 

madmax-plakat

Seans filmowy w technologii 3D:

  1. a) bilet normalny – 22 zł
  2. b) bilet ulgowy – 19 zł
  3. c) bilet rodzinny (3 osoby) – 55 zł
  4. d) bilet grupowy (szkolny) – 16 zł

Od 10 czerwca 2015 r. bilet rodzinny (dla 3 osób, dwoje dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) na filmy 3D kosztuje nie 60 a 55 zł!

Poza tym wprowadzamy punkty promocyjne! Na biletach normalnych, ulgowych i rodzinnych nadrukowywane będą punkty (odpowiednio 10, 5, 20). Zbierajcie bilety aż uzbieracie 100 pkt, które możecie wymienić na dwie paczki popcornu lub jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na jeden z filmów dostępnym w danym weekendzie.

Dodatkowo wprowadzamy promocję „2+1”. Przy zakupie 2 dowolnych biletów na różne seanse filmowe w danym weekendzie otrzyma się jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na trzeci tytuł wyświetlany w tym samym weekendzie.

Udostępnij:
← Kino Grójec: Jaka jest natura zła...? Kolejny piękny "Dzień Otwarty" w Nowej Wsi →

Dodaj komentarz