24. Białobrzeski Festiwal Piosenki z wareckim akcentam

24. Białobrzeski Festiwal Piosenki z wareckim akcentam

10 czerwca w Urzędzie Miasta i Gminy Białobrzegi po raz 24 odbył się Białobrzeski Festiwal Piosenki zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach i Starostwo Powiatowe w Białobrzegach. W konkursie wzięło udział aż 68 wykonawców! Nie zabrakło również uczestników z sekcji wokalnej prowadzonej przez Beatę Górnicką w  wareckim Dworku na Długiej.

W składzie jurorskim tegorocznego festiwalu znaleźli się: Szymon Wydra, Małgorzata Warelis oraz Sylwester Hernik.

W kategorii 1. – przedszkola i zerówki drugie miejsce zdobyła reprezentantka Dworku –  Kinga Lisowska. To kolejny sukces tej malej artystki. Zimą zdobyła wyróżnienie podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek. Tym razem, oprócz dyplomu, za wykonanie utworu „Cały świat”, otrzymała elektroniczne organy wraz z mikrofonem. Wielkie gratulacje!!!

Amelia Leszczyńska, reprezentowała Dworek na Długiej w kategorii do lat 10. Mimo przepięknej prezentacji piosenki „Słodki strach”, nie zwróciła uwagi komisji. Na pocieszenie otrzymała autograf Szymona Wydry.

W tegorocznej edycji festiwalu wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom wykonawczy, więc bardzo trudno było zdobyć uznanie jurorów.

 

P1040948P1040966P1040956

Udostępnij:
← Wolontariusza czas rusza! Darmowy seans "Kung Fury" na otwarcie Konwentu WARCON 2 →

Dodaj komentarz