Kino Grójec: Jaka jest natura zła…?

Kino, Kultura 18 czerwca 2015
Kino Grójec: Jaka jest natura zła…?

Kino w Grójcu zaprasza w najbliższy weekend 19-21 czerwca na film „Poltergeist” 3D.

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną tajemnicę. Kolejne niepokojące znaki stają się zaproszeniem do rzeczywistości dużo bardziej przerażającej niż najgorszy sen. Związany z domem duch poltergeist wykorzystuje przeciwko rodzinie jej największe lęki i porywa najmłodszą córkę do równoległego świata, z którego nie ma ucieczki. Ostateczna konfrontacja z potężnym poltergeistem wydaje się z góry przegrana. Aby go pokonać, bohaterowie będą musieli zrozumieć naturę zła, z którym mają do czynienia. Czy wezwany na pomoc egzorcysta ocali rodzinę, zanim będzie za późno?

19 czerwca (piątek) godz. 21:00

20 czerwca (sobota) godz. 21:00

21 czerwca (niedziela) godz. 19:30

poltergeist-plakat

Bilety na seanse 3D kosztują: normalny 22 zł, ulgowy 19 zł,  55 zł rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła)

Od 10 czerwca 2015 r. bilet rodzinny (dla 3 osób, dwoje dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) na filmy 3D kosztuje nie 60 a 55 zł!

Poza tym wprowadzamy punkty promocyjne! Na biletach normalnych, ulgowych i rodzinnych nadrukowywane będą punkty (odpowiednio 10, 5, 20). Zbierajcie bilety aż uzbieracie 100 pkt, które możecie wymienić na dwie paczki popcornu lub jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na jeden z filmów dostępnym w danym weekendzie.

Dodatkowo wprowadzamy promocję „2+1”. Przy zakupie 2 dowolnych biletów na różne seanse filmowe w danym weekendzie otrzyma się jeden bezpłatny bilet jednoosobowy na trzeci tytuł wyświetlany w tym samym weekendzie.

Udostępnij:
← Wolontariusza czas rusza! Kino Grójec: Po raz 2 nadciąga MAD MAX! →

Dodaj komentarz