Gmina Warka laureatem prestiżowego Konkursu EURO GMINA

Gmina Warka laureatem prestiżowego Konkursu EURO GMINA

22 maja podczas uroczystej Ogólnopolskiej Gali Gospodarczej w Ministerstwie Gospodarki z rąk Wicepremiera Janusza Piechocińskiego, Burmistrz Warki  Dariusz Gizka odebrał prestiżową nagrodę – statuetkę „Euro Gmina”.

Celem Plebiscytu EURO-GMINA jest promocja i reklama najlepszych jednostek samorządowych.  Tytuł ten przyznawany jest aktywnym samorządom, które dbają o rozwój infrastruktury, przedsiębiorczość i komfort życia mieszkańców, pozyskując na te cele środki europejskie.

Minister Gospodarki wręczając statuetkę powiedział iż konkurs jest okazją aby uhonorować w sposób szczególny ludzi, którzy swoim zaangażowaniem i aktywnością istotnie przyczyniają się do rozwoju lokalnego. To nagrody dla tych, którzy budując sukces,  są przywódcami motywującymi i animującymi do wspólnego działania.

„To wyróżnienie to efekt pracy nas wszystkich – samorządu ale także mieszkańców naszej gminy. To dzięki ich wsparciu i zaangażowaniu udaje nam się zrealizować tak wiele ważnych przedsięwzięć. Ta nagroda to dla mnie zaszczyt a jednocześnie motywacja do dalszej efektywnej pracy na rzecz całej gminy” – powiedział Dariusz Gizka po otrzymaniu nagrody.

Nagroda 01 Nagroda 02

Udostępnij:
← Moderato zdobywcą Grand Prix OFMOD Sukces przedszkolaków na Festiwalu w Grójcu →

Dodaj komentarz