Lato, lato, lato czeka…

Lato, lato, lato czeka…

Tego lata dzieci w mieście na pewno nie będą się nudzić, gdyż już 6 lipca rozpocznie się akcja LATO W WARCE. Będzie to seria zajęć dla dzieci od 6 do 12 roku życia organizowanych przez Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego oraz dwie biblioteki – Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Bibliotekę Pedagogiczną.

Na dzieci czekać będzie cały wachlarz atrakcji, które odbywać się będą zarówno w siedzibach organizatorów, jak i w plenerze. W planie znalazły się m.in. zajęcia sportowe, taneczne, warsztaty muzyczne, teatralne, turystyczno- krajoznawcze, zabawy związane z historią Warki i okolic, warsztaty plastyczne i manualne, wycieczka do parku rozrywki, sesja zdjęciowa z własnoręcznie przygotowanymi rekwizytami, wycieczka do lasu, zawody piłkarskie na Orliku, zajęcia na siłowni zewnętrznej oraz na basenie, wizyta w pracowni malarskiej, zabawy z harcerzami oraz potańcówka na zakończenie wakacji.

To wszystko czekać będzie na dzieci od 6 lipca do 21 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00, natomiast przedsmakiem tych atrakcji będzie Kosmiczny Piknik Rodzinny przed Dworkiem na Długiej, który odbędzie się w niedzielę 28 czerwca o godz. 13.00.

Uwaga! Zajęcia wakacyjne odbywać się będą w różnych miejscach – Dworek, CeSiR, Muzeum i obie Biblioteki. Prosimy o uważne sprawdzanie miejsc na planie „Lata w Warce 2015” i przyprowadzanie podopiecznych do odpowiednich instytucji.

W ramach projektu „Lato w Warce” realizowany będzie „Wakacyjny Program Profilaktyki 2015”. Rodziców, którzy chcą aby ich pociechy spędziły wakacje w ramach akcji „Lato w Warce” prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym poniżej oraz u organizatorów.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach podczas wakacji 2015 r

LATO W WARCE_PLAKAT A2_3

Udostępnij:
← Kino Grójec: Piraci atakują... Kosmicznie, artystycznie i wesoło! →

Dodaj komentarz