Dbajmy o to co piękne!

Dbajmy o to co piękne!

Kolejną, ostatnią już młodzieżową kampanią społeczną zrealizowaną na terenie gminy Warka w ramach projektu „Społeczne Kreatyfki – szkoła reklamy słusznych idei” jest kampania „Dbajmy o odnawiane miejsca w Warce”.

Ma ona na celu zachęcenie mieszkańców Warki do dbania o niedawno odnowiony Park Saski. Każdy z mieszkańców powinien zwracać uwagę na stan wareckich miejsc, w których przebywają wszyscy – parków, deptaków, często uczęszczanych terenów. Za najlepszy przykład takiej przestrzeni młodzież wybrała właśnie Park Saski – obrali go za cel jeszcze przed rozpoczęciem prac renowacyjnych.

Idea dbania o „własne podwórko” jest ponadczasowa, a każdy człowiek odpowiada za dobry stan infrastruktury, która nas otacza.

Autorzy: Katarzyna Lenarczyk, Martyna Zalewska, Weronika Skowrońska, Agata Adamczyk, Zuzanna Walczak, Dominika Szczepańska

Oprawa graficzna: Michał Rzeźnik

 

Projekt „Społeczne Kreatyfki – szkoła reklamy słusznych idei” został zrealizowany przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z funduszy EOG.

Loga Partnerow zm

Udostępnij:
← Harpagany na start! Aktywni Seniorzy górą →

Dodaj komentarz