Jak długo jeszcze? Odpowie spływowy GPS

Kajaki, Sport, Wiadomości 8 sierpnia 2015
Jak długo jeszcze? Odpowie spływowy GPS

„Spływy GPS” został stworzony z myślą o turystach przemierzających wodne szlaki takich rzek jak: Pilica, Radomka i Wisła. Aplikacja ta umożliwia kajakarzom sprawdzenie z dokładnością do 10 metrów: ile kilometrów już przepłynęli oraz jaką odległość muszą jeszcze pokonać do miejsca docelowego? Korzystający z tego „GPS-a” mogą z większą dokładnością zaplanować swój „wodny szlak” z uwzględnieniem postoi. W planach jest rozszerzenie aplikacji o takie funkcje jak podawanie przybliżonego czasu przepłynięcia do miejsca docelowego oraz możliwość przesłania krótkiej wiadomości (działającej na zasadzie powiadomienia alarmowego) do właściciela wypożyczalni kajaków, który wraz z nią uzyska współrzędne geograficzne telefonu, z którego wysłano informacje.

W życiu często słyszymy „Jak długo jeszcze …?” i jakby do tego na wodnych szlakach Pilica, Radomką i Wisłą służy nasza aplikacja w przeglądarce* telefonu na stronie: jakdlugo.pl

* Zaleca się korzystanie z Chrome na urządzeniach z systemem Android oraz Safari na urządzeniach z systemem iOS (przy włączonym module GPS).

Autor Przemysław Batte

Udostępnij:
← Justyna Kozdryk niepokonana w Europie. Jest złoto! Na Sielance będzie sielankowo →

Dodaj komentarz