Zakończenie wakacji w obiektywie

Zakończenie wakacji w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Kacpra Piwnickiego oraz filmu Michała Marcinkowskiego prezentujących w skrócie piknik kończący wakacje, który odbył się w Warce 30 sierpnia na „Przystani na Winiarach”.

Organizatorami pikniku byli: Samorząd Miasta i Gminy Warka, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, „Przystań na Winiarach”, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o., Szkolne Koło Wolontariatu, 1 Warecka Drużyna Harcerska, Klub Biegacza Start Pułaski Warka, WARG – Warecki Klub Fantastyki i Gier Planszowych.

Wśród atrakcji: darmowe „dmuchańce”, „kącik dla dzieci” z malowaniem twarzy i robieniem balonikowych różności prowadzony przez Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Publicznym Gimnazjum w Warce, „wioska harcerska” z harcerskimi zabawami przygotowana przez 1 Warecką Drużynę Harcerską, turnieje gier planszowych zorganizowane przez WARG Warecki Klub Fantastyki i Gier Planszowych, „Wakacyjne Biegi Przełajowe” dla dzieci zorganizowane przez Klub Biegacza START Pułaski Warka, turniej „Piłkarzyki Warka Cup” zorganizowany przez „Przystań na Winiarach”. Ponad to podsumowano akcję „Lato w Warce 2015”, odbyła się oficjalna premiera płyty WARKA MUSIC SHOW 4, zorganizowany został finał konkursu wokalnego WARKA MUSIC SHOW 5 wraz z występem zwycięzców 5 edycji Must Be The Music Petera & Jacoba.

Udostępnij:
← Warka pokazała klasę na "Dożynkach Powiatowych" Zagraj z nami w planszówki! →

Dodaj komentarz