Kino Grójec: Wróżki WINX ponownie w akcji!

Kino, Kultura 16 września 2015
Kino Grójec: Wróżki WINX ponownie w akcji!

Grójeckie kino zaprasza w najbliższy weekend 18-20 września na bajkę nie tylko dla dziewczynek… „Winx Club – Tajemnica morskich głębin”.

Pora na nową magiczną przygodę wróżek Winx! Odwaga, bezinteresowność i przyjaźń znów staną w obronie świata! W Alfei, najlepszej szkole dla wróżek w Wymiarze Magix, życie płynie zgodnie z ustalonym rytmem. Wróżki z Klubu Winx świętują wraz z nowymi uczennicami rozpoczęcie roku szkolnego. Tymczasem Trix – trzy czarownice nienawidzące przyjaciółek z Klubu Winx – docierają nad Nieskończony Ocean z zamiarem zdobycia cesarskiego tronu i objęcia władzy.

Wiedźmy Trix sądzą, że uda im się zawładnąć całym podwodnym światem. Równowaga ekosystemu Nieskończonego Oceanu została zachwiana z powodu zanieczyszczeń, za które odpowiedzialni są ludzie. Trix mają więc ułatwione zadanie.

Dzielne wróżki z Klubu Winx nie zamierzają patrzeć, jak podwodny świat ulega zniszczeniu! Czy ich odwaga i dobroć wystarczą, żeby przywrócić harmonię w Nieskończonym Oceanie i zwalczyć zanieczyszczenie środowiska? Czy dzięki Bloom i jej przyjaciółkom w Wymiarze Magix znów zapanuje spokój i ład?

„WINX CLUB – TAJEMNICA MORSKICH GŁĘBIN”

2D DUBBING

18 września (piątek) godz. 15:00 i 17:00

19 września (sobota) 14:00 i 16:00

20 września (niedziela) 13:00 i 15:00

Winx

Seans filmowy w technologii 2D:
a) bilet normalny – 18 zł
b) bilet ulgowy – 15 zł
c) bilet rodzinny (3 osoby) – 40 zł

 

Oferujemy zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Honorowych Dawców Krwi.

Dostępna płatność kartą.

Kasa czynna:
a) piątek 9:00 – 20:00
b) na godzinę przed każdym seansem

Udostępnij:
← Kino Grójec: Żyć nie umierać! Zobacz "Raj dla opornych" →

Dodaj komentarz