Szkoła muzyczna w Warce!

Szkoła muzyczna w Warce!

Wielka szansa dla utalentowanych dzieci i młodzieży – profesjonalne kształcenie muzyczne! Pierwsza w historii naszego miasta Szkoła Muzyczna I i II stopnia na prawach państwowych. Uczymy grać na: flecie, klarnecie, saksofonach, trąbce, puzonie, tubie i perkusji (w przyszłości – istnieje możliwość otwarcia innych klas instrumentalnych)   w I stopniu również fortepian. Profesjonalna kadra gwarantuje bardzo dobre wyniki w nauczaniu. Absolwenci Szkoły otrzymają uprawnienia  profesjonalnego muzyka instrumentalisty, które dadzą możliwość dalszego kontynuowania nauki w wyższych uczelniach muzycznych na wydziałach instrumentalnych. Rekrutacja będzie trwała do połowy października.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się mailowo pod adresem: szkolamuzycznawarka@gmail.com lub zadzwoń – 664 558 405.

WARKA 2

← Tą decyzją niczego nie uratowaliście! Problemy powiatowych szpitali... Kino Grójec: Przygoda z "Klubem włóczykijów" →

O Autorze

Dworek na Długiej w Warce – Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

Dodaj komentarz