Zapraszamy na pierwsze spotkanie z planszówkami

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z planszówkami

Nowy rok szkolny już się zaczął, a w Dworku na Długiej rozpoczynamy spotkania Wareckiego Klubu Gier Planszowych i Fantastyki WARG.

Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie w środy o godz. 16:00 w Dworku na Długiej. STARTUJEMY: 7 października. Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych do przybycia i poznania wspaniałego świata gier planszowych o różnej tematyce. Zajęcia są świetną alternatywą do spędzania wolnego czasu dla dzieci, gry planszowe to nauka poprzez zabawę… Zajęcia są bezpłatne.

WARG Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki został założony w październiku 2013 roku z inicjatywy grupy miłośników wyżej wymienionych tematów. Grupę nieformalną tworzą głównie ludzie dorośli, którzy chcą realizować swoje pasje. Klub działa przy wsparciu Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. W ramach działalności naszego klubu prowadzimy dwie sekcje Młodszą i Starszą.

Grupa Młodsza spotyka się co dwa tygodnie w środy o 16:00 w Dworku na Długiej. Grupa Starsza ma swoje spotkania w piątki od godz. 20:00 w różnych instytucjach (Dworek, Cesir, OSP Warka).

W ramach programu Mazowsze Lokalnie w 2013 roku WARG zorganizował w 2014 roku WARCON – pierwszy konwent gier planszowych i towarzyskich. W 2015 roku wspólnie z Grójeckim Ośrodkiem Kultury udało się zorganizować WARCON 2, gdzie Klub WARG z Warki przygotował profesjonalny GAMES ROOM dla ponad 100 osób.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH KLUBU STARSZYCH I MŁODSZYCH.   

Plakat Mlodsi

Udostępnij:
← Na mazowiecką nutę! Magiczna podróż do Wenecji... →

Dodaj komentarz