Świąteczne dzieła decoupage

Świąteczne dzieła decoupage

27 i 28 listopada odbyły się kolejne warsztaty decoupage. Uczestnicy wraz z Prowadzącą zajęcia Dorotą Macioszek  stworzyli magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Stało się to za sprawą pięknych szkatułek wykonanych na piątkowym spotkaniu techniką postarzania z wykorzystaniem szablonów i konturówek. Sobotnie warsztaty natomiast zamieniły się w „bombkową krainę”. Każdy uczestnik wykonał trzy bombki z wykorzystaniem trzech  różnych technik: crackle jednoskładnikowe, zdobienia papierem ryżowym oraz  techniką serwetkową z wykorzystaniem klejów brokatowych.

Wykonując ozdoby należy wykazać się nie lada precyzją by efekt był zadowalający. Dzięki warsztatom ochotnicy cieszą się już coraz bardziej efektownymi dekoracjami swoich domów. Na każdym spotkaniu uczestnicy pracują nad innym przedmiotem dzięki czemu do tej pory mogli skomponować fantastyczne zestawy ręcznie zdobionych akcesoriów. Stworzone na ostatnich warsztatach bombki mogą zabłysnąć na choinkach , a szkatułki stać się oryginalnym prezentem.

Zobacz galerię zdjęć – kliknij tutaj.

Udostępnij:
← Zobacz "Bóg mordu" w teatrze Uczciliśmy zryw powstańczy 1830! →

Dodaj komentarz