Tworzenie kosmetyków naturalnych w Dworku

Tworzenie kosmetyków naturalnych w Dworku

Niestety, podczas najbliższej Wareckiej Akademii Wiedzy nie usłyszymy o piramidach, jak było przewidziane w harmonogramie wykładów. Z niezależnych od organizatora przyczyn musieliśmy zmienić temat wykładu za co serdecznie przepraszamy. Usłyszymy jednak o tematyce niezwykle dziś modnej – naturalnych kosmetykach.

Prowadząca wykład Katarzyna Kochańska to znawczyni olejków eterycznych, naturalnych sposobów pielęgnowania urody oraz kompozytorka… zapachów. Zapachów jedynych i niepowtarzalnych. Także dziennikarka – szefowa działów mody i urody poczytnych czasopism. Mogli Państwo oglądać (szczególna przyjemność, bo p. Kochańska jest wyjątkowo piękną kobieta!) naszą wykładowczynię w wielu programach telewizyjnych traktujących np. o aromaterapii i tworzeniu naturalnych kosmetyków na bazie olejków eterycznych. O tym właśnie porozmawiamy 13 grudnia (czwartek, godz. 1730) – spotkania WAW w Dworku na Długiej. Nauczymy się jak stworzyć tonik do twarzy o ulubionym zapachu. Dla panów – płyn po goleniu. Jak w domu zrobić kremy bez szkodliwych utrwalaczy, odżywkę i szampon do włosów, oliwkę do automasażu, a także aromaterapeutyczny peeling.

Tego wieczoru sala wykładowa zmieni się … laboratorium czarodziejki. Będzie mnóstwo kolorowych, pachnących buteleczek, fiołeczek, pudełeczek… Wszystkiego można dotknąć, powąchać, wypróbować – przekonać się, że te wspaniałe, naturalne specyfiki naprawdę działają, i że naprawdę możemy je wyczarować sami – we własnej kuchni i łazience!

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij:
← Mój Rower w Grójcu - 4 bilety do wygrania To był rok księdza Ciemniewskiego →

Dodaj komentarz