Zobacz „Bóg mordu” w teatrze

Kultura, Teatr, Wiadomości 2 grudnia 2015
Zobacz „Bóg mordu” w teatrze

Zapraszamy na wspólny wyjazd 11 stycznia przyszłego roku do Teatru Powszechnego w Radomiu na sztukę „Bóg mordu”.

Dwa małżeństwa w średnim wieku spotykają się w eleganckim domu jednej z par, by wyjaśnić kwestię szkolnej bójki, do jakiej doszło między ich pociechami. Spotkanie czwórki znakomicie sytuowanych, kulturalnych ludzi o nienagannych manierach zapowiada się spokojnie. A jednak…

Pełna kurtuazji, taktowna wymiana zdań zaczyna zmierzać w całkiem zaskakującym kierunku, zmieniając błyskawicznie narastającą lawinę wzajemnych złośliwości. Nagle okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się na pozór wydawało. Małżonkowie rozkręcają się z każdą kolejną minutą, odkrywając swoje prawdziwe oblicza i wywlekając na światło dzienne rzeczy, których nikt by się po nich nie spodziewał. Robi się coraz bardziej strasznie… i coraz bardziej… śmiesznie, bo w grze, w której stawką jest dobre imię i status każdego z uczestników, wszystkie chwyty stają się dozwolone.

Zapraszam na prawdziwy „teatr nerwów” – kipiący emocjami, mieniący się wieloma odcieniami, dowcipny i wnikliwy, brutalny i subtelny aktorski koncert na cztery głosy.

BÓG MORDU

10.01.2016 r. Teatr w Radomiu

Obsada: Izabela Brejtkop, Marek Braun, Joanna Jędrzejek, Jarosław Rabenda.

Bilet z autokarem – 55 zł

Magda Świerczewska – tel. 505 116 749

Udostępnij:
← Rodzicu! Wyrusz w podróż z teatrem „Guliwer”… Świąteczne dzieła decoupage →

Dodaj komentarz