Zacznij od nowa i ćwicz przez 6 miesięcy za darmo!

Wiadomości 14 grudnia 2015
Zacznij od nowa i ćwicz przez 6 miesięcy za darmo!

Od jutra… od poniedziałku… od przyszłego miesiąca… od Nowego Roku… zaczynam od nowa! Z pewnością nie raz sami przyłapaliśmy się na takich postanowieniach, z których niewiele wynikało. Wcale nie musi tak być! W Warce ruszył właśnie projekt o nazwie “Zaczynam od nowa”. Na czym on polega i o co właściwie chodzi?

 

Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów, ale brakuje Ci motywacji? Nie wiesz od czego zacząć, jak ćwiczyć i co jeść, żeby skutecznie i bezpiecznie schudnąć? A może chcesz poprawić sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie? Weź udział w 6-miesięcznym programie Zaczynam od nowa i zyskaj lepsze zdrowie, samopoczucie oraz ciało! – tak promuje swój projekt Grupa Viralla, spółka która prowadzi w Warce klub fitness ODNOVA.

 

Na czym polega program?

Przez cały czas trwania programu uczestnicy będą pod okiem dietetyka, trenera personalnego i psychologa poprawiać swoje wyniki, kondycję oraz zmieniać nawyki dążąc do wyznaczonego celu. Projekt wykorzystuje pełną ofertę klubu ODNOVA, zajęcia fitness i na siłowni oraz specjalistów z różnych dziedzin, dzięki którym każdy uczestnik będzie mógł monitorować swoje postępy, modyfikować treningi i dietę na podstawie analizy dotychczasowych rezultatów.

 

Otwarty casting i wartościowe nagrody

W projekcie może uczestniczyć każdy dorosły mieszkaniec Warki i okolic. Udział w nim będzie całkowicie bezpłatny dla 3 osób wybranych w drodze castingu (zgłoszenia są przyjmowane do 20 grudnia). Wystarczy w uzasadnieniu przekonać trenerów, że chce się “zacząć od nowa”, by ćwiczyć przez 6 miesięcy za darmo. Każda nagroda jest warta nie bagatela 2000 zł.

 

Wybrani w drodze konkursu zwycięzcy zyskają najwięcej, ale będą też żywą inspiracją i motywacją dla pozostałych uczestników. To im będziemy kibicować i śledzić ich postępy w dążeniach do celu przez kolejne 6 miesięcy od stycznia do czerwca przyszłego roku.

 

Program partnerski

To pierwszy tak rozbudowany projekt prozdrowotny w okolicy. Jego głównym celem jest przekonanie mieszkańców Warki do większej aktywności fizycznej, uprawiania sportu, zmiany nawyków żywieniowych i radzenia sobie ze słabościami. Najtrudniej jest zacząć… dlatego organizatorzy i zaangażowani w program partnerzy chcą pomóc uczestnikom w zrealizowaniu ich celów. Do współpracy włączyli się już: Supermarket Lewiatan, Przychodnia Medical, Sklep Sportowy Petrus Sport, Gabinet Psychologiczny Anny Cendrowicz, ekipa SportDefinition – producenta odżywek i suplementów z Mistrzem Polski w kulturystyce klasycznej na czele oraz nasz portal jako patron medialny.

 

Jak zacząć?

Przede wszystkim potrzebna jest chęć zmiany – bez tego ani rusz. Aby skorzystać z programu bezpłatnie, należy wziąć udział w otwartym castingu i wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie http://zacznijodnova.pl/zaczynam/ lub w recepcji Klubu).

 

Za wszystkich uczestników trzymamy mocno kciuki.

 

Źródło: informacje organizatora.

 

 

Udostępnij:
← Legion najlepszy podczas VI Memoriału Pomóż w aktywizacji cyfrowej mieszkańców Warki →

Dodaj komentarz