Dzień Kobiet w rytmach ABBY

Kultura, Teatr, Wiadomości 14 stycznia 2016
Dzień Kobiet w rytmach ABBY

Zapraszamy na wspólny wyjazd do Teatru Muzycznego ROMA 8 marca 2016 na musical „Mamma Mia”. Zgłoszenia i płatność do 26 stycznia. Cena z autokarem 125 zł.

Kontakt – Magdalena Świerczewska – 505 116 749

 

MAMMA MIA! to komedia romantyczna, w której skonfrontowane są marzenia i ambicje dziewczyny z lat 70. i z lat 90. Tutaj są to matka i córka. Dzięki magicznym opowieściom zawartym w piosenkach grupy ABBA, poznajemy Donnę, zadziorną, niezależną samotną matkę, której do szczęścia nie jest potrzebny mężczyzna. Ale poznajemy także jej 20-letnią córkę, Sophie, której – przeciwnie – marzy się rodzina, dzieci i wspaniałe wesele. Chciałaby tylko, żeby to jej ojciec poprowadził ją do ślubu, zaś kandydatów na jej ojca jest… trzech. Akcja musicalu rozgrywa się w ciągu ostatnich godzin poprzedzających wesele – dziewczyna musi przeprowadzić „dochodzenie” i rozpoznać swojego ojca. A może jednak niekoniecznie?

Słońce, morze i seks – oraz miłosne podchody – składają się na opowieść o kobiecie, która chciała mieć wszystko i dziewczynie, która chce żyć „długo i szczęśliwie”. I jak to w romansach bywa nikt się nie przejmuje, czego naprawdę chcą mężczyźni…

 

 

 

 

Udostępnij:
← Zupełnie nowy testament w grójeckim DKF-ie Kino Grójec: Słaba płeć →

Dodaj komentarz