Kolędy NaNowo na Śpiewaj przy Farnej

Kolędy NaNowo na Śpiewaj przy Farnej

17 stycznia o godzinie 18 w kościele farnym w Warce odbył się koncert z cyklu „Śpiewaj przy Farnej” realizowany wspólnie przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” oraz Parafię pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce.

Gościem koncertu była, wbrew oczekiwaniom wszystkich, grupa „NaNowo”, która odmieniona z formacji Uwielbiamy.com grała swój trzeci koncert pod nowym szyldem. Wieczór upłynął pod hasłem kolędowania. Oprócz tradycyjnych wersji utworów bożonarodzeniowych, artyści zaprezentowali zebranym kolędy w nowych innowacyjnych aranżacjach, którymi wprowadzili słuchaczy w radosny czas uwielbienia.  Dyrygent zespołu – Marcin Obst, wraz ze swoimi chórzystami, poprzez doskonałą interakcję z publicznością sprawił, że każdy z obecnych na koncercie mógł czuć się jego częścią dzięki aktywnemu włączeniu się w przebieg wydarzenia. Dodatkowo wspólne śpiewanie i poklaskiwanie w rytm muzyki niejednemu z zebranych pozwoliło się zrelaksować i odprężyć przed czekającymi na niego wyzwaniami najbliższego tygodnia. Dowodem na to stał się, wymuszony przez publiczność oklaskiwaniem na stojąco, bis zespołu, który w całości został „przetańczony” przez wszystkich zebranych w kościele.

Jak zawsze mamy dobre wiadomości dla osób, którym nie udało się przybyć na koncert, jak również dla tych, którym wspólne kolędowanie sprawiło przyjemność i pragną wrócić myślami do tego wieczoru – relacja z występu już wkrótce w TV.WARKA. 

Tak gorące przyjęcie zespołu „NaNowo” przez warecką społeczność  daję pewność, że cykl „Śpiewaj przy Farnej” jest dobrze odbieranym projektem. Dlatego z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny koncert, który odbędzie się 6 marca. Szczegółowe informację już wkrótce.

Udostępnij:
← OBYWATELU! OBYWATELKO! - Zabawa w stylu PRL A w Dworku znów Dobry Wieczór! →

Dodaj komentarz