Znamy Mistrza CeSiR Warka Cup 2016

Znamy Mistrza CeSiR Warka Cup 2016

W niedzielę 24 stycznia w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się turniej halowej piłki nożnej CeSiR Warka Cup 2016. W tegorocznej edycji triumfowała drużyna Kraska Jasieniec.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. W grupie A zagrały: Victoria, Deso Junior, Galeria Jubilerska, Skorpion Grabów; w grupie B: Giza Racing, Kosa Kazana, Kraska Jasieniec i Ks Nadstal. Zespoły w tej fazie grały mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie z grupy z najwyższym dorobkiem punktów  awansowały do dalszej części rozgrywek.

Rywalizacja była ciekawa już od pierwszych meczów. W grupie A prym wiodły dwie drużyny Deso Junior i Galeria Jubilerska. W bezpośrednim spotkaniu drużyny zremisowały ze sobą 0:0, ale w dalszej rywalizacji wysoko ograły przeciwników i awansowały do półfinałów. Zaś w grupie B przeciwnikom nie dawał szans KS Nadstal, który zaliczył 3 zwycięstwa. Kolejną drużyną awansującą do półfinałów była Kraska Jasieniec.

Zacięta walka pomiędzy drużynami wyłoniła ostateczną klasyfikację:

I miejsce – Kraska Jasieniec
II miejsce – KS Nadstal
III miejsce – Galeria Jubilerska
IV miejsce – Deso Junior
V miejsce – Giza Racing
VI miejsce – Victoria
VII miejsce – Scorpion Grabów
VIII miejsce – Kosa Kazana

Po rozegraniu wszystkich meczów, została przeprowadzona oficjalna dekoracja zwycięzców turnieju. Dyrektor CeSiR Marian Górski wręczył drużynom pamiątkowe puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Zostali wyróżnieni również najlepsi zawodnicy. Królem Strzelców okazał się Patryk Marek zaś Najlepszym Zawodnikiem Kacper Merski a Najlepszym Bramkarzem Dawid Książek. Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom oraz kibicom. Zapraszamy na kolejne edycje turnieju.

Info: CESIR

pILKA hALOWA 01zm pILKA hALOWA 02 zm

Udostępnij:
← Koncert Walentynkowy jakiego jeszcze nie było! Zebrania w OSP czas zacząć! →

Dodaj komentarz