Znamy „Mistrzów Bankowości” szkół gimnazjalnych!

Znamy „Mistrzów Bankowości” szkół gimnazjalnych!

27 stycznia 2016 r. w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się finał międzyszkolnego konkursu „Mistrz bankowości” organizowanego przez Bank Spółdzielczy w Warce.

Do konkursu przystąpili uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce, Publicznego Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli oraz Publicznego Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Jasieńcu.

W finałowym teście udział wzięło 15 uczniów wyłonionych w I etapie eliminacyjnym, którzy musieli wykazać się wiedzą na temat polskiego systemu bankowego, Banku Spółdzielczego w Warce oraz umiejętnością rozwiązywania zadań matematycznych.

Jury konkursu pod przewodnictwem Prezesa Zarządu Banku Pani Lidii Malinowskiej wyłoniło 3 zwycięzców i wręczyło nagrody:

– miejsce I i nagrodę główną – LAPTOP LENOVO wywalczyła  Kinga Przybylska z Publicznego Gimnazjum nr. 1 w Warce,

– miejsce II zajęła Milena Maliszewska z Publicznego Gimnazjum nr. 1 w Warce, w nagrodę  otrzymała TABLET LENOVO,

– miejsce III przypadło w udziale Mateuszowi Kujawskiemu z Publicznego Gimnazjum w Jasieńcu,  nagrodą był SMARTFON SAMSUNG GALAXY CORE.

Nie zabrakło też zmagań drużynowych. W quizie międzyszkolnym rywalizowały ze sobą trzyosobowe zespoły reprezentujące każdą ze szkół. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum w Jasieńcu. Jako nagrodę dla zwycięskiej szkoły Bank Spółdzielczy w Warce ufundował nowoczesny projektor multimedialny.

Mistrzom bankowości życzymy dalszych sukcesów, Dyrektorom Szkół i Nauczycielom gratulujemy wychowanków.

Udostępnij:
← Biznes, który pomnaża zyski i… działa lokalnie Planszówki kontratakują →

Dodaj komentarz