Zajazd na Winiarach… wspiera aktywność

Zajazd na Winiarach… wspiera aktywność

Na portalu warka24.pl trwa prezentacja Firm, które poza własnym rozwojem myślą również o środowisku w którym istnieją i wspierają jego rozwój poprzez program małych grantów „Działaj Lokalnie”. To m.in. dzięki właśnie takim Firmom możliwe było wsparcie aż 19 bardzo wartościowych lokalnie projektów w ramach zakończonej niedawno edycji Programu (poznaj projekty i wszystkich partnerów – kliknij tutaj).

Zaprezentowaliśmy już 4 „Partnerów GOLD” – TRANS-MED Dariusz Witkowski (kliknij tutaj), Firmę PRZYBYSZEWSKI z Konar (kliknij tutaj), Firmę DELTIMA (kliknij tutaj) oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. (kliknij tutaj). Piątym Partnerem GOLD „Działaj Lokalnie” jest społeczny prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i jednocześnie Radny Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba, który swoje diety, otrzymywane w czasie pobytu zagranicą przekazywał m.in. na Program „Działaj Lokalnie”.

Pierwszym z sześciu Partnerów SILVER „Działaj Lokalnie 2015” jest Zajazd na Winiarach w Warce.

04 - Partnerzy SILVER - ZAJAZD

Zajazd na Winiarach to magiczne miejsce w Warce. Restauracja towarzyszy od trzech już pokoleń mieszkańcom miasta w najważniejszych chwilach życia, przygotowując i organizując imprezy okolicznościowe. Przedsiębiorstwo zawsze było też blisko ważnych wydarzeń w lokalnych społecznościach gminy Warka. Pyszne jedzenie to zasługa tradycyjnych receptur oraz nowoczesności.

Restauracja ostatnio odmieniła swoje wnętrze i wyraźnie odmłodniała. Nowy wystrój, unikalny klimat gwarantują intymność i sprzyjają spotkaniom tak towarzyskim, jak i biznesowym.

Własne świeżo pieczone ciasta, aromatyczna kawa i wyśmienita herbata czynią pobyt niezapomnianym. Duży wybór markowych alkoholi, win, drinków i koktajli skutecznie poprawia humor i sprzyja rozmowom.

Zajazd na Winiarach oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również dania kuchni międzynarodowej przygotowane z najlepszych, świeżych i regionalnych produktów.

Oprócz wyśmienitej kuchni w ofercie Zajazdu są również pokoje noclegowe, wynajem sali konferencyjnej, catering.

Warto polubić Zajazd na Winiarach na facebooku, aby co dzień mieć ofertę pysznego dania dnia. https://www.facebook.com/ZajazdnaWiniarach/?fref=ts

Godziny otwarcia:
niedziela – piątek: od 12:00 do 23:00
sobota od 12:00 do 01:00

Kontakt:
Przedsiębiorstwo Handlowo Gastronomiczne
Jadwiga Śmietanka
ZAJAZD NA WINIARACH
ul. Turystyczna 3
05-660 Warka
48 667 26 76
48 667 50 43
biuro@zajazdnawiniarach.pl

Pozostali Partnerzy „Działaj Lokalnie 2015”:

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 01 - Trans-Med - Warka

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 04 - Przybyszewski - Konary zm

03 - Partnerzy GOLD - deltima

03 - Partnerzy GOLD - ZUK

Udostępnij:
← Sukces zawodniczki UKS Olimpic Zimowe harce w Warce… →

Dodaj komentarz