PRIMA 2000… 25 lat działania na rzecz lokalnej społeczności

PRIMA 2000… 25 lat działania na rzecz lokalnej społeczności

Od ponad dwóch tygodni na portalu warka24.pl trwa prezentacja Firm, które poza własnym rozwojem myślą również o środowisku w którym istnieją i wspierają jego rozwój poprzez program małych grantów „Działaj Lokalnie”. To m.in. dzięki właśnie takim Firmom możliwe było wsparcie aż 19 bardzo wartościowych lokalnie projektów w ramach zakończonej niedawno edycji Programu (poznaj projekty i wszystkich partnerów – kliknij tutaj).

Zaprezentowaliśmy już 4 „Partnerów GOLD” – TRANS-MED Dariusz Witkowski (kliknij tutaj), Firmę PRZYBYSZEWSKI z Konar (kliknij tutaj), Firmę DELTIMA (kliknij tutaj) oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. (kliknij tutaj). Piątym Partnerem GOLD „Działaj Lokalnie” jest społeczny prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i jednocześnie Radny Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba, który swoje diety, otrzymywane w czasie pobytu zagranicą przekazywał m.in. na Program „Działaj Lokalnie”.

Kolejną grupą wspierającą rozwój lokalny są Partnerzy SILVER, spośród których zaprezentowaliśmy już 3 – ZAJAZD NA WINIARACH (kliknij tutaj), ŁAZUCCY – GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE – Katarzyna Łazucka-Cegłowska (kliknij tutaj) oraz JCatering – Jadłodajnia – Paweł Jackowski (kliknij tutaj).

Dzisiaj kolej na 4 Partnera SILVER – PRIMA 2000.

 

04 - Partnerzy SILVER - PRIMA2000

Prima 2000 działa na rynku owoców i warzyw od wielu lat. Swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku, co za tym idzie firma będzie obchodziła w tym roku swoje 25-lecie.

Jako firma zajmująca się handlem owocami i warzywami Prima 2000 stawia przede wszystkim na jakość. Firma posiada certyfikaty  ISO i HACCP. Dystrybuowane produkty posiadają: IPO i EUREPGAP.

Dają one gwarancję, że owoce i warzywa są w pełni wartościowe, zdrowe i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Jako firma, Prima 2000 prowadzi także szkolenia dla producentów owoców
i warzyw w celu wprowadzania IPO i EUREPGAP.

Prima 2000 dysponuje nowoczesnymi magazynami z chłodniami typu ULO/CA oraz nowoczesnymi liniami sortującymi i paczkującymi pozwalającymi na dostarczanie produktów tylko najwyższej jakości.

Od początku swojej działalności firma stale zwiększa obroty i zdobywa nowych partnerów. Obecnie swoje produkty regularnie dostarcza do Anglii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Danii, Rosji i do innych państw. Prima 2000 współpracuje z sieciami handlowymi oraz z dużymi firmami – liderami na rynkach owoców i warzyw w poszczególnych państwach.

Firma dostarcza do odbiorców całą gamę świeżych owoców i warzyw takich jak: jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, truskawki, kapusta biała, pekińska i inne.

Produkty te kupowane są bezpośrednio od rolników na podstawie długoterminowych kontraktów, co pozwala  na zapewnienie ciągłości wysyłek. Produkty mogą być zapakowane w dowolny sposób zgodnie z życzeniem klienta.

Prima 2000 zajmuje się również od 2004 roku produkcją kartonów oraz jednorazowych opakowań do transportu świeżych owoców i warzyw na potrzeby własne.

Pracownicy firmy zdają sobie sprawę, że odbiorcy ich firmy oczekują tylko najlepszej jakości owoców i warzyw. Dlatego wychodząc im naprzeciw stosują zasadę: zawsze najlepsza jakość, zawsze dobre ceny, zawsze na czas. Wyznają zasadę, że najlepsza jakość to najlepszy produkt plus doskonały serwis.

Prima 2000 Sp. z o.o. – Warka
Piaseczno 87A, 05-660 Warka
tel. +48 667 47 18, tel./fax. +48 48 667 55 60
e-mail: handlowy@prima2000.pl

Prima 2000 Sp. z o.o. – Grójec
ul. Worowska 3A, 05-600 Grójec
tel.: +48 48 664 57 66, tel./fax: +48 48 664 53 90
e-mail: export@prima2000.pl

 

Pozostali Partnerzy „Działaj Lokalnie 2015”:

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 01 - Trans-Med - Warka

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 04 - Przybyszewski - Konary zm

03 - Partnerzy GOLD - deltima

03 - Partnerzy GOLD - ZUK

04 - Partnerzy SILVER - ZAJAZD

05 - Biznesowi Partnerzy - 03 - Łazuccy - Jasieniec zm

JCatering

Udostępnij:
← Dzień Kobiet z najpiękniejszymi miłosnymi duetami Sztuka zapominania... →

Dodaj komentarz