Dwie kancelarie… myślące o rozwoju lokalnym

Dwie kancelarie… myślące o rozwoju lokalnym

Od ponad trzech tygodni na portalu warka24.pl trwa prezentacja Firm, które poza własnym rozwojem myślą również o środowisku w którym istnieją i wspierają jego rozwój poprzez program małych grantów „Działaj Lokalnie”. To m.in. dzięki właśnie takim Firmom możliwe było wsparcie aż 19 bardzo wartościowych lokalnie projektów w ramach zakończonej niedawno edycji Programu (poznaj projekty i wszystkich partnerów – kliknij tutaj).

Zaprezentowaliśmy już 4 „Partnerów GOLD” – TRANS-MED Dariusz Witkowski (kliknij tutaj), Firmę PRZYBYSZEWSKI z Konar (kliknij tutaj), Firmę DELTIMA (kliknij tutaj) oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. (kliknij tutaj). Piątym Partnerem GOLD „Działaj Lokalnie” jest społeczny prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i jednocześnie Radny Powiatu Grójeckiego Andrzej Zaręba, który swoje diety, otrzymywane w czasie pobytu zagranicą przekazywał m.in. na Program „Działaj Lokalnie”.

Kolejną grupą wspierającą rozwój lokalny są Partnerzy SILVER, spośród których zaprezentowaliśmy już 4 – ZAJAZD NA WINIARACH (kliknij tutaj), ŁAZUCCY – GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE – Katarzyna Łazucka-Cegłowska (kliknij tutajJCatering – Jadłodajnia – Paweł Jackowski (kliknij tutaj) oraz PRIMA 2000 (kliknij tutaj)

Dzisiaj kolej na kolejnych dwóch, powiązanych ze sobą Partnerów SILVER – ABAKUS SERIVCE Sp. z o.o. i TAX SERVICE S.C.

05 - Biznesowi Partnerzy - 01 - Abakus - Jasieniec zm 05 - Biznesowi Partnerzy - 05 - Tax Service - Jasieniec zm

ABAKUS SERIVCE Sp. z o.o. istnieje od 2014 roku. Firma powstała z przekształcenia się firmy ABAKUS, która istniała na rynku od 1993 roku, obecnie w zarządzie zasiadają Zofia Rachubińska i Marta Cytryńska.

TAX SERVICE S.C. istnieje od 2001 roku co za tym idzie, firma będzie w tym roku świętować swoje 15-lecie istnienia. Właścicielami spółki są Zofia Rachubińska i Marta Cytryńska.

Najważniejszym atutem  obu kancelarii jest doświadczenie i zaufanie wieloletnich klientów. Aby osiągnąć swoją obecną pozycję, kancelarie od początku zostały ukierunkowane na potrzeby swoich klientów, rzetelną wiedzę i fachowość swojej pracy.

Zgodnie z potrzebami klientów, obie kancelarie zawsze wychodzą im naprzeciw i są o dwa kroki w przód, śledząc ciągłe zmiany w prawodawstwie i ustawodawstwie, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz specjalistycznych pism. Założeniem obu kancelarii jest to, aby do każdego klienta podchodzić indywidualnie – każdy ma przecież inne potrzeby i wymagania, co jest bardzo istotne na rynku firm zajmujących się obsługą podatkową. Kancelarie zapewniają najwyższy poziom obsługi poprzez osobowy kontakt pracowników ze swoimi klientami – wszystko, aby klient był zadowolony, a zadania powierzone kancelariom zostały wypełnione z należną dokładnością i starannością.

ABAKUS SERVICE i TAX SERVICE służą pomocą i dbają o to, aby klient dokonywał zawsze trafnych wyborów. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja firma zostanie poprowadzona fachowo z wykorzystaniem najlepszych możliwych udogodnień i rozwiązań podatkowych, TAX SERVICE oraz ABAKUS SERVICE są oczywistym kierunkiem.

Warto podkreślić, że jest to biznes rodzinny a doświadczenie i wiedza przekazywane są tu z pokolenia na pokolenie, z zachowaniem wzajemnego szacunku i kultywowania tradycji rodzinnych.

Pierwotnie siedziba Kancelarii TAX SERVICE znajdowała się w Jasieńcu przy ul. Kasztanowej 4A, od trzech lat ma swój oddział w Grójcu przy ul. Sportowej 4A, a od maja 2015 roku otwarta jest w Jasieńcu przy ul. Czerskiej 4E  siedziba Kancelarii ABAKUS SERVICE.

ABAKUS SERVICE Kancelaria Podatkowa

Czerska 4E, 05-604 Jasieniec

abakusbr@poczta.onet.pl

www.abakus-grojec.info-net.com.pl

tel. 48 332 94 05, 695 450 450

fax 48 661 30 62

TAX SERVICE Kancelaria Podatkowa

Jasieniec, ul. Kasztanowa 4A

tel. 48 661 67 37, 609 877 248,

fax 48 661 30 62

Grójec, ul. Sportowa 4A
tel. 48 332 00 46
fax 48 332 27 04
kancelaria@biurotaxservice.pl

 

Pozostali Partnerzy „Działaj Lokalnie 2015”:

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 01 - Trans-Med - Warka

04 - Biznesowy Partner Strategiczny - 04 - Przybyszewski - Konary zm

03 - Partnerzy GOLD - deltima

03 - Partnerzy GOLD - ZUK

04 - Partnerzy SILVER - ZAJAZD

05 - Biznesowi Partnerzy - 03 - Łazuccy - Jasieniec zm

JCatering

04 - Partnerzy SILVER - PRIMA2000

 

Udostępnij:
← B jak bezpieczny Przyszywana Babcia →

Dodaj komentarz