KS Warka zagra w Sulejówku

KS Warka zagra w Sulejówku

Piłkarze KS Warka już w najbliższą sobotę zmierzą się z Victorią Sulejówek. Pewne jest, że ekipa trenera Wojciecha Kupca pojedzie na trudny teren. Czy pokusi się o zwycięstwo?

Nie ma wątpliwości, przed drużyną bardzo trudne wiosenne zmagania. Już w pierwszych dwóch pojedynkach zdobyła ona cztery punkty. Są one bardzo potrzebne, a już niebawem kolejny mecz. W sobotę konfrontacja z Victorią Sulejówek. – Victoria, to czołowy zespół IV ligi. Ma trzy punkty straty do lidera – mówi nam trener KS Warka, Wojciech Kupiec. Jego podopieczni potrafili pokazać ogromny charakter już w Żyrardowie. Teraz należy postawić następny krok. Wydaje się, że utrzymanie na IV – ligowym szczeblu będzie niezwykle ciężkim zadaniem. KS wierzy jednak, że zrealizuje wszystkie założenia.

Szkoleniowiec KS Warka podkreśla, że punkty trzeba zdobywać także w konfrontacjach z czołowymi ekipami. – Z takim nastawieniem jedziemy do Sulejówka – zapowiada Kupiec. Z pewnością bardzo istotny na boisku jest kolektyw. Drużyna wie doskonale, w jakim jest obecnie miejscu. Do Sulejówka jedzie walczyć i jest dobrej myśli. Sobotni rywal KS-u stracił punkty choćby w meczu z Orłem Wierzbica. Zatem widać, że zmagania są nieprzewidywalne. Czas na kolejne mecze, czas na ogromne emocje.

Początek meczu o godzinie 17.00.

Autor: Marcin Kaźmierski

Udostępnij:
← Budowa kompleksu lekkoatletycznego w Warce, wariant 333 m – treningowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dla szkół podstawowych →

Dodaj komentarz