KS Warka podejmie UKS Łady

Piłka Nożna, Sport 9 kwietnia 2016
KS Warka podejmie UKS Łady

Już dziś piłkarze KS Warka zmierzą się z UKS Łady. Pierwszy raz w rundzie wiosennej zaprezentują się na swoim terenie. Podopieczni trenera Wojciecha Kupca zamierzają zdobyć komplet punktów i pokazać sporą siłę.

 Zespół z Warki zdaje sobie sprawę z tego, że musi wygrywać, bowiem jego sytuacja w ligowej tabeli jest bardzo niekorzystna. Piłkarze Wojciecha Kupca w drugiej części sezonu pokazują ogromny charakter i chcą pójść za ciosem. W miniony weekend zremisowali 1:1 z Victorią Sulejówek. Bój z wiceliderem dostarczył emocji zwłaszcza w końcowych minutach. To KS Warka zdobył pierwszy gola, ale gospodarze zdołali odpowiedzieć trafieniem z rzutu wolnego. Wydaje się, że cenny punkt zdobyty w Sulejówku ma ogromną wartość. Teraz przed KS-em kolejne konfrontacje. Już dziś zmierzy się on z UKS Łady.

 Co można powiedzieć o sobotnim rywalu ekipy Kupca? Jak pokazuje tabela, UKS znajduje się w strefie spadkowej i walczy o ligowy byt. Zatem widać, że zarówno dla gospodarzy, jak i gości będzie to bardzo ważny mecz. KS Warka chce być postrzegany jako faworyt do zwycięstw. Wydaje się, że przed ambitnym IV- ligowcem jeszcze daleka droga, żeby zrealizować główny cel, jakim jest utrzymanie. W rundzie wiosennej podopieczni Kupca zdobyli już osiem punktów. Czy zaskoczą w sobotę UKS Łady? Nie ma wątpliwości, gospodarze tej konfrontacji są dobrej myśli.

 Początek meczu o godzinie 14.00.

 AUTOR: MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Wareccy piłkarze zdominowali Górę Piłkarze do Góry →

Dodaj komentarz