Naturhouse odchudza w Warce

Blogi, Wiadomości 15 kwietnia 2016
Naturhouse odchudza w Warce

Już 20 kwietnia zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Warce. W nowo powstałym punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

 Uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Naturhouse w Warce zaplanowano na najbliższą środę (20 kwietnia 2016). Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będzie również poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

 

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Senatorskiej 24 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Karolina Listek dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Warce – Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Pani Karolina z Naturhouse. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały. Wizyta u dietetyka może być okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Warce mieści się przy ulicy Senatorskiej 24

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 515 050 370

zdjęcie

 

Udostępnij:
← Turystyczne odkrywanie nieznanej Łodzi Posprzątaj z nami brzegi Pilicy →

Dodaj komentarz