Kulturalna dekada wybiła!

Kulturalna dekada wybiła!

To już 10 lat od kiedy Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” na dobre zakorzeniła się w Warce. To już 10 lat niezliczonych ilości koncertów, projektów, spektakli, wystaw, konkursów, spotkań. 10 lat wspólnego świętowania, czy przeżywania obchodów związanych z wszelkimi rocznicami. 10 lat codziennych spotkań z Państwem! 10 lat działań na rzecz rozwoju życia kulturalnego w gminie Warka. A przede wszystkim 10 lat zaufania, którym obdarzył nas każdy, kto aktywne włącza się w proponowane przez nas działania, 10 lat współpracy z osobami, które tak jak my wierzą, że lokalne dziedzictwo kulturalne jest najważniejszym elementem w kształtowaniu tożsamości młodego człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia kulturalnej dekady w Warce, dziękujemy wszystkim tym którzy korzystają z proponowanych przez nas działań i aktywności, dziękujemy tym którzy uwierzyli, że razem możemy wszystko. Jednocześnie już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do wyruszenia z nami w kulturalną podróż podczas kolejnych wareckich dekad kultury!

Rozpoczynamy świętowanie 10-lecia działalności „Dworku na Długiej”… każdego dnia, przy każdym działaniu, wszędzie będziemy pokazywać, że „Kulturalna Dekada” to dobry czas dla Warki.

Do zobaczenia w Dworku na Długiej!

Udostępnij:
← Kampania sprawozdawczo-wyborcza w OSP gminy Warka Tragedia na terenie ZUKU. Zmarł kierowca porażony prądem →

Dodaj komentarz