Mazowsze oczami przedszkolaków!

Mazowsze oczami przedszkolaków!

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Warce „Bajkowy Statek”, wzięło udział  w konkursie pt. „Łąki, puszcze, parki i doliny rzeczne – czyli mazowieckie zakątki bajeczne”, zorganizowanym przez samorząd województwa mazowieckiego.

Zadanie konkursowe skierowane było do dzieci ze starszych grup i polegało na wykonaniu pracy plastycznej ukazującej walory przyrodnicze naszego regionu. Celem konkursu było uwrażliwienie najmłodszych na piękno i niepowtarzalny urok mazowieckiej ziemi. W przedszkolnych eliminacjach wystartowało aż 5 zespołów, które bardzo ambitnie podeszły do zadania. Wszystkie prace były wyjątkowe, zarówno w ujęciu tematu jak i w niebanalnym doborze technik plastycznych.  Komisja nie miała łatwego zadania. Ostatecznie laur zwycięstwa trafił do grupy 5-latków, w składzie: Małgosia Pochylska, Paulina Szymaniak oraz Zosia Rudnicka. Nagrodzona praca będzie reprezentowała wareckie przedszkole w finale mazowieckiego konkursu, którego wyniki poznamy w drugiej połowie czerwca. Wszyscy trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na werdykt jury.

Wszystkim małym artystom biorącym udział w konkursie gratulujemy talentu, dziękujemy za zaangażowanie i życzmy samych sukcesów.

Angelika Szymanowska

DSC05559 zm DSC05566 zm

Udostępnij:
← 16 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2016 rok Turniej Szóstek Piłkarskich →

Dodaj komentarz