III kwalifikacjie Mazovia Equi Cup 21-22.05.2016 Warka

Wiadomości 24 maja 2016
III kwalifikacjie Mazovia Equi Cup 21-22.05.2016 Warka

W miniony weekend (21 i 22 maja) w ośrodku jeździeckim Farma Sielanka rozegrano trzecie kwalifikacje do finału Mazovia Equi Cup 2016. Podobnie, jak dwa tygodnie temu, również

i w ten weekend kibice obserwowali rywalizację zawodników w aż 12 konkursach. Kilkaset przejazdów każdego dnia dostarczało kibicom sporo emocji. W gronie najlepszych, obok utytułowanych polskich zawodników, znalazły się również młodsze amazonki i jeźdźcy dopiero zaczynający swoją przygodę z jeździectwem. Standardowo, w klasie LL (80cm) zwycięzcami zostali wszyscy startujący, którzy ukończyli przejazd na parkurze bez punktów karnych.

Wyniki pozostałych konkursów przedstawiamy poniżej:

Sobota 21 maja 2016

KONKURS NR 2 LL 90 cm – Towarzyski

  1. Aleksandra Janusz – Składnia – SJ Poster Piaseczno
  2. Zuzanna Karczewska – Avril – JKS Equita Świętochów
  3. Paulina Bylińska – Markus – JKS Jantar Stryków

KONKURS NR 3 L 100 cm

  1. Maciej Michalski – Czandra – KJ Aromer Józefin
  2. Maciej Michalski – Tasman 8 – KJ Aromer Józefin
  3. Krystyna Pilkiewicz – Lakro – JKS Equita Świętochów

KONKURS NR 4 P 110 cm

  1. Alicja Sadłos – Gracja – KJ Huzar Józefów
  2. Szymon Weremczuk – Quinta G – WKJ Lublin
  3. Aleksandra Nowakowska – Tango Du Rouet – Stowarzyszenie KS Chojnów

KONKURS NR 5 N 120 cm

  1. Grzegorz Kubiak – Asesor – KJ SO Łąck
  2. Łukasz Jończyk – Trezor – BPK
  3. Michał Lemański – Darc Kiss Z – Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki

KONKURS NR 6 C 130 cm

  1. Dawid Kubiak – Anastacia III – Sobieski Jumping Team Gdańsk
  2. Jacek Zagor – Lana-F – LKS Nadwiślanin Kwidzyn
  3. Michał Kubiak – Galaktyka – Sobieski Jumping Team Gdańsk

Niedziela 22 maja 2016

KONKURS NR 8 LL 90 cm – Towarzyski

  1. Aleksandra Janusz – Składnia – SJ Poster Piaseczno
  2. Julia Gwiazdowska – Ratina-K – WKJ Lublin
  3. Sara Patejko – Beatricci G – KJ Aromer Józefin

KONKURS NR 9 L 100 cm

  1. Zuzanna Tomaszewska – Gaucho S – JKS Equita Świętochów
  2. Natalia Dzierżanowska – Manuela – KJ Dworek Okuniew
  3. Sara Patejko – Beatricci G – KJ Aromer Józefin

KONKURS NR 10 P 110 cm

  1. Maciej Michalski – Tasman 8 – KJ Aromer Józefin
  2. Alicja Sadłos – Gracja – KJ Huzar Józefin
  3. Szymon Weremczuk – Quinta G – WKJ Lublin

Aleksandra Nowakowska – Tango Du Rouet – Stowarzyszenie KS Chojnów

KONKURS NR 11 N 120 cm

  1. Grzegorz Kubiak – Asesor – KJ SO Łąck
  2. Izabella Tomaszewska – Nadal – SJ Poster Piaseczno
  3. Marek Wacławik – Ławnik – SKF KJ Hippica Polonia Słupno

KONKURS NR 12 C 130 cm

  1. Dawid Kubiak – Anastacia III – Sobieski Jumping Team Gdańsk
  2. Łukasz Jończyk – Madżil – BPK
  3. Michał Kubiak – Galaktyka – Sobieski Jumping Team Gdańsk

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Dzięki naszym sponsorom – firmom MB Motors Sp. z o.o. , Ponzio Polska Sp. z o.o., Equipe Polska, Książęce, Hotel Sielanka Nad Pilicą**** , Żywiec Zdrój S.A. oraz OptiFeed zawodnicy i konie walczyli nie tylko o statuetki i flots, ale również o ciekawe nagrody rzeczowe i finansowe.

Następne kwalifikacje Mazovia Equi Cup już w czerwcu, w dniach 11 i 12. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
← Rekonstruktorzy z Warki w „Bitwie pod Ostrołęką” "Syrenki" okręgu radomskiego →

Dodaj komentarz