Dziękujemy za krew dla Igi!

Dziękujemy za krew dla Igi!

Pragniemy złożyć wyrazy wdzięczności Ludziom Wrażliwych Serc, którzy w trudnych dla nas chwilach, zdecydowali się przekazać własną krew na rzecz naszej siedmioletniej córki Igi Rosołowskiej, dotkniętej chorobą nowotworową. Na naszą prośbę wspartą wielką serdecznością Księdza Dziekana Stanisława Dobkowskiego, w dniu 8 maja br. do oddania krwi zgłosiły się 153 osoby. Wyrazy szacunku kierujemy do Załogi Ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa im. Konrada Vietha w Radomiu, za jej chrześcijańską postawę, przedłużając czas pobierania krwi o 3 godziny. Dzięki temu zebrano 53 litry krwi od 119 honorowych krwiodawców. Dziękujemy wszystkim Osobom, którzy wcześniej i również po 8 maja aż do obecnych dni zgłaszają się do różnych placówek służby zdrowia, aby oddać krew na rzecz naszej kochanej Igi.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni zarządowi i członkom Klubu Honorowych Dawców Krwi „Zdrowie” z Warki za organizację akcji i zaangażowanie. Aż 37 członków klubu oddało krew. Dziękujemy pracownikom Zakładu Usług Komunalnych za spontaniczny udział w akcji oddawania krwi.

Informujemy Państwa, że Iga znalazła dobrą i troskliwą opiekę lekarską w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Żwirki i Wigury 63A. Mamy zapewnienie ze strony kadry lekarskiej, że stan naszej córki dobrze rokuje.

Dziękując Wszystkim za ofiarność i pomoc, życzymy Państwu, aby Wasza postawa była w życiu nagradzana radością i szczęściem.

Rodzice

Joanna i Piotr wraz z Rodziną

Udostępnij:
← Budowa linii elektroenergetycznej 400kV Bezpłatne badania cytologiczne →

Dodaj komentarz