Teatrzyk nieDuży wyróżniony na Mazowszu!

Teatrzyk nieDuży wyróżniony na Mazowszu!

12 czerwca w Garwolinie odbył się Finał 16. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich. Wśród wyłonionych w eliminacjach na terenie całego Mazowsza teatrów znalazł się warecki „Teatrzyk nieDuży” działający w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”.

Jury w składzie Zuzanna Grabowska, Sławomir Krawczyński oraz Rafał Królikowski (przewodniczący jury) przyznało podopiecznym Anny Owczarczyk WYRÓŻNIENIE. To olbrzymi sukces niezwykle młodego teatrzyku w którym występują dzieci z różnych szkół gminy Warka.

Udział w Finale Festiwalu w Garwolinie „Teatrzyk nieDuży” zapewnił sobie dzięki Grand Prix IV Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona w Grójcu, oraz I miejscu w półfinałach 16. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Łochowie.

 

W przedstawieniu „Moje – nie moje” w reżyserii Anny Owczarczyk występują: Julia Anyszkiewicz, Kaja Batte, Julia Dąbrowska, Marianna Dąbrowska, Klaudia Jaworska, Kinga Kalwarczyk, Zuzanna Luśniewska, Adam Ługowski, Mateusz Norberciak, Szymon Nowak, Wiktoria Szczepanik, Damian Włodarczyk, Szymon Wrzesiński

Scenariusz: Liliana Bardijewska

Muzyka: Leszek Owczarczyk, Bogdan Sabała

Aranżacja muzyczna: Kuba Szydło

Scenografia: Sławomir Ragan

Kolejny nabór do teatrzyku już we wrześniu!

Udostępnij:
← Piknikowe szachowanie Zapraszamy na bezpłatną mammografię →

Dodaj komentarz