ZUK… Działamy dla mieszkańców

ZUK… Działamy dla mieszkańców

Warecki ZUK to od wielu lat gwarancja niezawodności i fachowość, synonim usług na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie, inwestycje w nowoczesne technologie, rozbudowana flota oraz doskonała znajomość potrzeb mieszkańców pozwalają firmie  dysponować szerokim wachlarzem świadczonych usług. Wiosna w ZUK to okres wytężonej pracy, poświęconej nowym inwestycjom, które usprawnią funkcjonowanie miasta oraz podniosą standard życia mieszkańców.

Na osiedlu Kazimierza Pułaskiego na Winiarach wykonano 85 przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych. Dbając o harmonijny rozwój tej dzielnicy i dążąc do przezwyciężania zaniedbań w rozwoju infrastrukturalnym, wybudowano kanalizację deszczową w ulicach: Gajewskiego, Kusocińskiego i Chylińskiego. Zakład Usług Komunalnych zadbał także o wyrównanie całości lub gruntowych fragmentów tych ulic, a dodatkowo również: Szwedzkiej, Kmicica, Zagłoby, Paska i Parkowej.

ZUK 03

Rozpoczęto budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Grójeckiej 24 w Warce. Powstało już przyłącze kanalizacyjne ciśnieniowo – grawitacyjne niezbędne dla sprawnego funkcjonowania realizowanej inwestycji.

Firma poszerzyła także zakres świadczonych usług o wynajem przenośnych kabin toaletowych wraz z profesjonalną usługą serwisową odbioru nieczystości płynnych. Zakupiono specjalnie do tego celu przystosowany samochód transportowy marki Iveco. Kabiny rozstawiono w stałych punktach na terenie miasta. Zaoferowane konkurencyjne warunki wynajmu doprowadziły do wyeliminowania firm zewnętrznych.

ZUK 01

W celu prowadzenia ewidencji grobów oraz osób zmarłych pochowanych na cmentarzu komunalnym w Warce ZUK zakupił i uruchomił program komputerowy – interaktywny administrator cmentarzy GROBONET. Teraz każdy, kto czuje taką potrzebę  może wyszukać i odwiedzić poprzez stronę internetową grób osoby spoczywającej na lokalnym cmentarzu, a także zapalić wirtualny znicz. Adresy stron internetowych, przez które można zalogować się na stronie cmentarza komunalnego w Warce to: www.polskie-cmentarze.com lub www.zukwarka.pl

Komunalna Spółka prowadzi także sprzedaż wysokiej jakości paliw płynnych w stacji zlokalizowanej przy ul. Grójeckiej 24, oferuje również oleje i akcesoria samochodowe w atrakcyjnych cenach. Punkt sprzedaży pracuje w dni robocze w godzinach od godz. 6:00 do 22:00, a w niedziele i święta od godz. 12:00 do 20:00.

Najświeższym zakupem jest kamera samobieżna z możliwością odtworzenia wizualizacji kanału kanalizacji sanitarnej wraz z opcją wytworzenia dokumentacji technicznej w wersji papierowej. Niewątpliwie urządzenie to przyczyni się do usprawnienia wykonywanych prac kanalizacyjnych, gdyż ułatwia lokalizowanie problemu nieszczelnych rur, przecieków kanalizacji oraz zatorów w rurach i ciągach kanalizacyjnych. Istnieje możliwość wypożyczenia tej nowoczesnej kamery. Ponadto, już niebawem, ZUK dysponował będzie profesjonalną zgrzewarką do łączenia rur PE o DN do 225 mm i także to urządzenie będzie można wynająć.

Warecka Spółka systematycznie i profesjonalnie odbiera odpady komunalne od naszych Mieszkańców z terenu gminy Warka oraz pieczołowicie dba o utrzymanie czystości chodników, placów, ulic i terenów zielonych wraz z nasadzeniami kwiatów i krzewów ozdobnych. Już od wielu lat dba o utrzymanie czystości w mieście poprzez regularne oczyszczanie placów, ulic i chodników.

ZUK 02

Zakład Usług Komunalych

 

Udostępnij:
← Dyżury Aptek od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. Cudze chwalicie, Angelo nie znacie… →

Dodaj komentarz