Pożegnanie starszaków z Bajkowym Statkiem

Pożegnanie starszaków z Bajkowym Statkiem

Czas biegnie nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej.

W naszym przedszkolu 23 czerwca dzieci z grup najstarszych uroczyście pożegnały się z przedszkolem, aby już po wakacjach zostać uczniami szkoły. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej. Przedstawiony program był bardzo różnorodny – były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach stojących przed przyszłymi uczniami. Dzieci włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice i goście docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Przedszkole Publiczne w Warce

Przedszkole pozegnanie

Udostępnij:
← Strażacy wybrali władze gminne Burmistrz Warki bardzo wysoko oceniony przez Radę Miejską →

Dodaj komentarz