Pocztówki z wakacji… Centrum Sportu i Rekreacji w Warce

Pocztówki z wakacji… Centrum Sportu i Rekreacji w Warce

Jak co roku kolonia integracyjna dzieci z miasta i gminy Warka ulokowała się nad naszym polskim morzem, tym razem w Jarosławcu.

Choć pogoda była kapryśna to codzienne kąpiele odbywały się w morzu lub w basenie , który znajdował się na terenie Ośrodka „Marysieńka”. Atrakcji było wiele: dyskoteki, teatrzyki, zawody sportowe lub zabawy na placu w zależności od zainteresowań uczestników. Podczas zabaw na plaży: koloniści szukali skarbu – tzn. ukrytych monet w piasku, grali w bitwę ręcznikowo-balonową , tworzyli rzeźby z piachu . Ciekawą inicjatywą było wspólne wykonanie herbu Warki z zebranych szyszek. W czasie wyjazdu nie mogło zabraknąć wycieczek, zwiedzanie Ustki i Darłowa było okazją do poznawania ciekawych obiektów oraz paradowania w barwach Polski – przed meczami EURO 2016.

Ciekawym miejscem które zwiedziliśmy to Dolina Charlotty – na terenie tego parku było fokarium , przepiękne place zabaw, Kraina Bajek, wodne ZOO i Safari , gdzie odbyliśmy rejs łodzią dookoła świata po dziesięciu wyspach. W trakcie codziennych zabaw realizowany był program profilaktyczny.

A wszystko to dzięki sprawnej organizacji Centrum Sportu i Rekreacji oraz dofinansowaniu Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

CeSiR 1 zm CeSiR2 zm

Udostępnij:
← Ostrołęka i Michałów w grze... w SKO Droga Wojewódzka 731 zmienia wygląd →

Dodaj komentarz