Wakacyjne remonty w Centrum Sportu i Rekreacji

Wakacyjne remonty w Centrum Sportu i Rekreacji

W Centrum Sportu i Rekreacji w czasie tegorocznych wakacji trwa szereg prac remontowych i technicznych podnoszących standard pomieszczeń budynku. Modernizacje przyczynią się do poprawy funkcjonalności wielu działów, dadzą możliwość poszerzenia oferty rekreacyjno-sportowej.

Prace remontowe rozpoczęły się od modernizacji łazienek w części hotelowej. Aby podnieść standard, przesuwając ściankę, otrzymano dwie mniejsze łazienki dzięki czemu każdy pokój otrzyma osobną łazienkę. Podczas remontu łazienek zostały wykonane następujące prace: przesunięto ściankę działową, skuto stare płytki ścienne i podłogowe, wymieniono instalacje ciepłej i zimnej wody oraz kanalizację, położono nową glazurę i terakotę, wymieniono drzwi, zamontowano kabinę prysznicową i wyposażenie łazienek, wymieniono instalację elektryczną.

W pomieszczeniach po byłym banku PKO wyburzono dwie ściany w celu uzyskania większej powierzchni użytkowej, wykonano otwór na dodatkowe drzwi wejściowe od strony głównego wejścia, wymieniono okna, wyrównano ściany i przygotowano podłożę pod terakotę.

Na II piętrze konserwatorzy przygotowują sześć pomieszczeń, które zajmować będzie Warecka Orkiestra MODERATO. Zostały naprawione ubytki naścienne i sufitowe. Przygotowano pomieszczenia pod nowe łazienki, instaluje się oświetlenie awaryjne i trwa wymiana lamp. Z dwóch sal lekcyjnych powstanie jedna duża sala prób. W tej chwili prace te zostały wstrzymane ze względu na oczekiwanie na pozwolenie wykonania otworów w ścianie ze Starostwa Powiatowego w Grójcu. Planowana jest także wymiana siedmiu okien.

Wszystkie prace związane z unowocześnianiem pomieszczeń w Centrum Sportu i Rekreacji wykonują pracownicy CeSiR.

CeSiR

Udostępnij:
← Uroczyste otwarcie stadionu lekkoatletycznego Wiele nowości w wareckiej bibliotece →

Dodaj komentarz